یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۶ ق.ظ

پایان فصل صید ماهیان استخوانی در دریای کاسپین

صمد درویشی مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به پایان فصل صید ماهیان استخوانی در دریای کاسپین گفت: درآمد حاصله صیادان گیلانی از این فصل صیادی حدود ۹۲ میلیارد تومان است.وی با اشاره به میزان درآمد صیادان در این مدت از فصل صیادی در دریای کاسپین گفت: درآمد حاصله از این فصل صیادی حدود ۹۲ میلیارد تومان است که ۴۹ شرکت تعاونی صید و صیادی در این امر مبادرت کردند.


 

شعار سال : مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به پایان فصل صید ماهیان استخوانی در دریای کاسپین گفت: درآمد حاصله صیادان گیلانی از این فصل صیادی حدود ۹۲ میلیارد تومان است.

صمد درویشی امروز با اشاره به پایان فصل صید در گیلان اظهار کرد: فصل صید و صیادی از ۱۵ مهرماه سال ۹۷ آغازشده بود که با یک هفته تمدید در ۲۲ فروردین‌ماه سال ۹۸ به پایان رسید.

وی با بیان اینکه صیادان گیلانی در این فصل صید خوبی داشتند، گفت: در این مدت صیادان ما که ۳ هزار و ۶۰۰ نفر بودند توانستند بیش از ۴۰۰ تُن ماهی استخوانی از دریای کاسپین صید کنند.

خبر مهم   هشت تخلف در صید گونه های نایاب دریای عمان به دادگاه اعلام شد

مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به ترکیب ماهیان استخوانی صیدشده در دریای کاسپین افزود: نوع غالب ماهیان صیدشده در این فصل ماهی سفید بود که ۵۸ درصد کل ماهیان استخوانی صیدشده را تشکیل می‌دهد.

درویشی با اشاره به انواع دیگر ماهیان صیدشده در این مدت بیان کرد: ماهی کفال با ۳۹ درصد دومین نوع صید غالب توسط صیادان گیلانی بود و دیگر انواع ماهیان استخوانی تنها سه درصد از صید این فصل را تشکیل می‌دهند.

وی با اشاره به میزان درآمد صیادان در این مدت از فصل صیادی در دریای کاسپین گفت: درآمد حاصله از این فصل صیادی حدود ۹۲ میلیارد تومان است که ۴۹ شرکت تعاونی صید و صیادی در این امر مبادرت کردند.

خبر مهم   بازسازی ۵۰ درصد ذخایر ماهیان خاویاری استان‌های شمالی در گیلان
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس،تاریخ انتشار:۲۴ اسفند ۱۳۹۸،کدخبر:۱۳۹۸۰۱۲۴۰۰۰۰۴۸،www.farsnews.com

منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ،نظرات

تبلیغات
بانک پاسارگاد