سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۴:۵۵ ق.ظ

مزرعه ۱۴۸هکتاری سفاری قشم به بهره برداری رسید

همزمان با ششمین روز از هفته دولت: مزرعه ۱۴۸هکتاری سفاری قشم به بهره برداری رسید همزمان با هفتمین روز از هفته دولت و با حضور استاندار هرمزگان،جمعی از‌نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان،مدیر کل شیلات هرمزگان و جمعی از مردم و مسئولین مزرعه ۱۴۸هکتاری سفاری قشم به بهره برداری رسید. […]


همزمان با ششمین روز از هفته دولت:

مزرعه ۱۴۸هکتاری سفاری قشم به بهره برداری رسید

همزمان با هفتمین روز از هفته دولت و با حضور استاندار هرمزگان،جمعی از‌نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان،مدیر کل شیلات هرمزگان و جمعی از مردم و مسئولین مزرعه ۱۴۸هکتاری سفاری قشم به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان،مدیرکل شیلات هرمزگان با بیان اینکه پرورش میگو تواسنته سهم خوبی را در اشتغال زایی و رونق تولید ایجاد کند گفت: خوشبختاته در سال های اخیر فعالیت های شیلاتی سهم قابل توجهی از رونق و توسعه استان هرمزگان داشته اند.

خبر مهم   ورود اولین محموله آزمایشی بچه ماهی بومی سرخو به صنعت پرورش ماهی در دریا

محسن یکتاپور با اشاره به اینکه در این مراسم ۳۵ هکتار به نمایندگی از مزرعه ۱۴۸ هکتاری سافاری قشم افتتاح شد گفت:این مزرعه توسط بومیان خود منطقه در روستای درکو قشم به بهره برداری رسید.

وی تولید هزار و صد تن میگوی پرورش در سال را برای این مزرعه پیش بینی کرد و افزود:این مزرعه با بهره مندی از ۱۵استخر برای ۸۰ نفر اشتغال زایی مستقیم ایجاد می کند.

این مقام مسئول میزان سرمایه گزاری مزرعه پرورش میگو سفاری را بالغ بر ۳۰میلیارد تومان خواند.

گفتنی است شهرستان قشم با برخورداری از ظرفیت های کم نظیر حوزه آبزی پروری و صیادی ،قطب شیلاتی کشور و استان عنوان گرفته است.

خبر مهم   بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از اداره کل شیلات هرمزگان
0/5 (0 نقد و بررسی)
نظرات

تبلیغات
بانک پاسارگاد