یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۶ ق.ظ

تمدید مجوز صید ماهیان استخوانی در استان گلستان تا اول اردیبهشت

معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات کشور از تمدید مجوز صید ماهیان استخوانی در استان گلستان تا اول اردیبهشت ماه جاری خبر داد.


شعارسال: معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات کشور از تمدید مجوز صید ماهیان استخوانی در استان گلستان تا اول اردیبهشت ماه جاری خبر داد.

شاپور کاکولکی اظهار کرد: با توجه به جانفشانی و همراهی ویژه ای که صیادان استان گلستان با ستاد مدیریت بحران استان، سپاه پاسداران و سایر نیروهای نظامی انجام دادند و از همان روزهای ابتدایی سیل، دست از صید خود کشیدند و نه تنها قایق خود را در اختیار نیروهای امدادی قرار دادند بلکه به صورت فردی نیز نسبت به جا به جایی مردم و اموالشان کمک کردند، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های آنان، با موافقت ریاست محترم سازمان شیلات ایران به درخواستشان مبنی بر افزایش زمان صید پاسخ مثبت دادیم و به مدت ۱۰ روز مجوز صید را صرفا در استان گلستان و برای صید ماهیان استخوانی تمدید کردیم.

وی افزود: پیش از این، مجوز صید ماهیان استخوانی در استان گلستان تا ۲۲ فروردین ماه اعتبار داشت که با تمدید این مدت، صیادان می توانند تا اول اردیبهشت ماه نسبت به صید این ماهیان اقدام کنند. انشاالله این کار بتواند حداقل جبرانی باشد برای زحماتی که صیادان خوب منطقه در خصوص کمک به سیلزدگان عزیز متحمل شدند.

معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات کشور با بیان اینکه به دلیل سرد بودن هوا، شرایط ماهیان به گونه ای نیست که نگرانی ما را از بابت صید به دنبال داشته باشد، تصریح کرد: از آنجاکه آب، منطقه را در بر گرفته است و هنوز شاهد مقداری سرما در منطقه هستیم، حداکثر تا همین زمانی که مجوز تمدید شده است، صید ماهیان استخوانی مشکلی نخواهد داشت.

 

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری دانا، تاریخ انتشار:۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ، کدخبر:www.danakhabar.com ،۱۲۳۸۹۳۷

 

خبر مهم   افتتاح مرکز دانش بنیان طراحی و تولید تورهای قفس پرورش ماهی دردریا

منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
نظرات

تبلیغات
بانک پاسارگاد