سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۱ ق.ظ

ممنوعیت صید میگو در آبهای بوشهر

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر گفت: برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به ذخایر آبزیان، پس از ۵۳ روز تلاش صیادی در آب‌های خلیج‌فارس استان بوشهر صید میگو ممنوع شد. معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر افزود: در مدت صید این آبزی برای افزون بر ۵۰۰ شناور لنج و قایق مجوز صید صادر شد و صیادان استان بوشهر میگوی صید شده خود را از طریق ۲۵ بندر صیادی و مرکز تخلیه صید آبزیان، وارد بازار کردند.


شعار سال: منصور پاپری امروز اظهار داشت: برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به ذخایر آبزیان، پس از ۵۳ روز تلاش صیادی در آب‌های خلیج‌فارس استان بوشهر صید میگو ممنوع شد.

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر افزود: در مدت صید این آبزی برای افزون بر ۵۰۰ شناور لنج و قایق مجوز صید صادر شد و صیادان استان بوشهر میگوی صید شده خود را از طریق ۲۵ بندر صیادی و مرکز تخلیه صید آبزیان، وارد بازار کردند.

پاپری از افزایش میزان صید میگو در استان نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: هزار و ۴۳۸ تن میگو در توسط صیادان استان در مدت تعین شده صید شده که این میزان نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته است درحالیکه در سال قبل هزار و ۲۰ تن میگو در آب‌های استان بوشهر صید کرده بودند.

وی با بیان اینکه هزار و ۲۲۲ تن به‌وسیله شناورهای لنج و قایق دارای مجوز و ۲۱۶ تن با شناورهای بدون مجوز صید شده است افزود: بیشترین میزان میگوی تخلیه‌شده در اسکله‌های شهرستان بوشهر ثبت‌شده است.

پاپری با بیان اینکه امسال ۹۰ درصد میگوی صید شده گونه ببری سبز و ۱۰ درصد آن گونه سر تیز یا میگوی سفید است ابراز داشت: بیشترین ذخایر میگو در اعماق ۲۰ تا ۳۰ متر دریا قرار داشت.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار ۲۱ شهریور ۹۸، کد خبر: ۱۳۹۸۰۶۲۱۰۰۰۳۵۰، www.farsnews.com

خبر مهم   خط توسعه تولید خوراک میگو در چهارمحال وبختیاری افتتاح شد

ممنوعیت صید میگو در آبهای بوشهر

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
نظرات

تبلیغات
بانک پاسارگاد