سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۲ ق.ظ

زیرساخت های توسعه ای اولویت منطقه آزاد قشم است

۳۱ پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش خبرآنلاین از قشم، پروژه های عمرانی کلان جزیره ظهر امروز ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با حضور حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور، علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از نظر اولویت اجرا مورد بررسی قرار گرفت.
این پروژه های زیرساختی در حوزه های عمران و شهرسازی، صنایع گردشگری، شیلات، نفت، گاز و انرژی و توسعه خدمات رفاهی به ساکنان جزیره در جلسه مذکور مورد بررسی و اولویت بندی به لحاظ اجرا قرار گرفتند.
حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور ضمن تاکید بر نقش پروژه های زیرساختی در توسعه بهتر منطقه در آینده نزدیک بر روند اجرای این پروژه ها تاکید کرد.
علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز با اشاره به این مطلب که نگاه سازمان منطقه آزاد قشم به پروژه های زیرساختی، یک نگاه بلندمدت مبتنی بر تسهیل گری خدمات به ساکنان است، دستور پیگیری و نهایی سازی پروژه هایی که منتج به انعقاد قرارداد شده را صادر کرد.

خبر مهم   وبینار "بهداشت و بیماری های عمومی میگو" به میزبانی موسسه آموزش عالی قشم برگزار شد

۴۸

زیرساخت های توسعه ای اولویت منطقه آزاد قشم است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب‌ها:نظرات

تبلیغات
بانک پاسارگاد