سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۱۳ ق.ظ

توقیف ۱۴ شناور صیادی در آب‌های خوزستان

فتح الله ابوعلی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مأموران یگان حفاظت منابع آبزی سجافی هنگام گشت‌زنی در مناطق دریایی موسوم به خورموسی، بوسیف، بحرکان و سریم تعداد یک فروند شناور لنج صیادی و چهار فروند قایق فاقد هویت کشف را کردند. وی افزود: در جریان بازرسی از شناورهای یادشده و در مجموع تعداد […]


فتح الله ابوعلی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مأموران یگان حفاظت منابع آبزی سجافی هنگام گشت‌زنی در مناطق دریایی موسوم به خورموسی، بوسیف، بحرکان و سریم تعداد یک فروند شناور لنج صیادی و چهار فروند قایق فاقد هویت کشف را کردند.

وی افزود: در جریان بازرسی از شناورهای یادشده و در مجموع تعداد یک دستگاه ترال، ۲۴ عدد لنگر، ۱۱ طاقه تور گوش‌گیر و مقدار ۲۵۰ کیلوگرم انواع آبزیان شناسایی شد.

مدیرکل شیلات خوزستان، اظهار داشت: همچنین طی گشت زنی، در منطقه دهانه رودخانه اروند تعداد سه فروند شناور لنج صیادی و ۶ فروند قایق صیادی نیز توسط پایگاه حفاظت منابع آبزی اروندکنار کشف و مورد بازرسی قرار گرفت.

خبر مهم   توان اجرای طرح الگوی کشت را در کشور داریم

ابوعلی، یادآور شد: از شناورهای مذکور، تعداد هشت دستگاه ترال نیز کشف و ضبط شد.

مدیرکل شیلات خوزستان گفت: شناورهای متخلف، به اتهام صید غیرمجاز به روش ترال، عزیمت به دریا بدون اخذ مجوز صید و حمل غیرمجاز ادوات صید لنگری توقیف و محصولات مکشوفه نیز ضبط شدند و پرونده‌های تخلفات صیادی برای سیر مراحل قانونی تشکیل و آماده ارسال به مرجع قضائی و کمیسیون رسیدگی به تخلفات صیادی است.

توقیف ۱۴ شناور صیادی در آب‌های خوزستان

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب‌ها: ، ،نظرات

تبلیغات
بانک پاسارگاد