تاریخ خبر: // کد خبر: 31581 // //


۱۱۵ برنده دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند


با انجام قرعه‌کشی دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «ندیده‌ها و نرفته‌ها»، 115 برنده این دوره، مشخص شدند. در این دوره هم مشتریان بانک آینده با بهره‌گیری از خدمات گوناگون بانکداری الکترونیکی، با توجه به میزان موجودی سپرده‌های قرض‌‌‎الحسنه و هم‌چنین افزایش موجودی حساب‌های کوتاه‌مدت عادی، امتیاز کسب کرده و در قرعه‌کشی، شرکت داده شدند. [...]
۱۱۵ برنده دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند

۱۱۵ برنده دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند

۲۳ مرداد ۱۳۹۹

با انجام قرعه‌کشی دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «ندیده‌ها و نرفته‌ها»، ۱۱۵ برنده این دوره، مشخص شدند.
در این دوره هم مشتریان بانک آینده با بهره‌گیری از خدمات گوناگون بانکداری الکترونیکی، با توجه به میزان موجودی سپرده‌های قرض‌‌‎الحسنه و هم‌چنین افزایش موجودی حساب‌های کوتاه‌مدت عادی، امتیاز کسب کرده و در قرعه‌کشی «سفرهای تکرارنشدنی» پایان طرح، شرکت داده شدند. شرط شرکت در این قرعه‌کشی، کسب حداقل پنج هزار امتیاز بود.

خبر جدید   لوور در نوروز تعطیل نیست

جوایز این طرح به ارزش دوازده میلیارد ريال در قالب سفرهای تکرارنشدنی، شامل پنج جایزه یک میلیاردریالی، ده جایزه پانصدمیلیون ریالی و یک‌صد کمک‌‌هزینه سفر داخلیِ بیست میلیون‌ ریالی، برای همه اعضای باشگاه مشتریان بانک آینده بود.

آیین قرعه‌کشی با حضور عضو هیأت‌مدیره، جمعی از معاونان، مدیران و رؤسای شعب بانک آینده انجام گرفت و برندگان پنج جایزه ویژه یک میلیاردریالی به این شرح معرفی شدند:
– ابوالفضل بذرافشان (تهران – شعبه صادقیه)
– نوید دهقانی فیروزآبادی (تهران – شعبه بازار مبل١)
– فاطمه عینه دینی‌پور (کرج – شعبه شهید بهشتی)
– ایمان زیویاری اشتربنائی (بروجرد – شعبه آیةالله کاشانی) و
– سیدمحمدتقی مسعودی (تهران – شعبه سعدی جنوبی)

خبر جدید   آینده / قطع موقت شبانه خدمات بانکداری الکترونیکی، به‌منظور ارتقای تجهیزات زیرساخت شبکه‌ای بانک 20 اردیبهشت 1396 به استحضار کلیه مشتریان محترم می‌­رساند؛ به­‌منظور ارزش آفرینی برای مشتریان عزیز از طریق ارتقای تجهیزات زیرساخت شبکه­‌ای بانک، از ساعت ۰۰:۰۱ روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ لغایت ساعت ۶ صبح همان ­روز، خدمات الکترونیکی بانک آینده، قطع می‌باشد.شایان ذکر است؛ که کلیه خودپردازهای بانک آینده، حتی در ساعات مذکور در حال خدمت رسانی خواهند بود.ضمن پوزش فراوان، مشتریان محترم بعد از ساعت یاد شده، می‌­توانند؛ کماکان به روال عادی، از کلیه خدمات الکترونیکی بانک آینده، بهره‌مند شوند.از این‎که در جهت ارتقای خدمات دریافتی خود از بانک، این مشکل را چند ساعت تحمل می‎فرمایید؛ جداً سپاسگزاری می‌نماییم.

برای مشاهده لیست کامل اسامی برندگان دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده،  اینجا    کلیک کنید.

۱۱۵ برنده دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.