تاریخ خبر: // کد خبر: 31685 // //


​حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران در سومین کنگره بزرگداشت شهدای کارمند


سومین کنگره بزرگداشت وزرا و شهدای کارمند والا مقام بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات با حضور سید محمود علوی، وزیر اطلاعات، علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه و حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما و با [...]
​حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران در سومین کنگره بزرگداشت شهدای کارمند

سومین کنگره بزرگداشت وزرا و شهدای کارمند والا مقام بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات با حضور سید محمود علوی، وزیر اطلاعات، علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه و حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما و با حضور سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات و سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سعید اوحدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، مسئولان بسیج وزارت‌خانه‌ها و ادارات و مدیرعامل بانک صادرات ایران برگزار شد، برنامه‌های متنوعی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اجرا شد.
سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه و محمود علوی، وزیر اطلاعات طی سخنانی به جایگاه شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت پرداختند و یاد و خاطره شهید بهشتی، شهید رجایی و شهید باهنر را در این کنگره گرامی داشتند.
در پایان نشان ویژه این کنگره با حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران به خانواده‌های معظم شهدا اهدا و از تمبر ویژه این کنگره نیز رونمایی شد.

خبر جدید   مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران منصوب شد

​حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران در سومین کنگره بزرگداشت شهدای کارمند

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.