تاریخ خبر: // کد خبر: 31587 // //


گزارش امیدبخش مدیرعامل بانک صادرات ایران در جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس


دبیر اول کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از گزارش خوب و امیدبخش مدیرعامل بانک صادرات ایران در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت: ١٥ هزار میلیارد تومان از تسهیلات این بانک به بخش کشاورزی اختصاص یافت.به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌الاسلام و المسلمین احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس [...]
گزارش امیدبخش مدیرعامل بانک صادرات ایران در جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس

دبیر اول کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از گزارش خوب و امیدبخش مدیرعامل بانک صادرات ایران در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت: ١٥ هزار میلیارد تومان از تسهیلات این بانک به بخش کشاورزی اختصاص یافت.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌الاسلام و المسلمین احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به نشست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با وزیر اقتصاد و مدیران عامل برخی بانک‌ها از جمله بانک صادرات ایران، گفت: بر اساس ماده ٣٢ و ٣٣ قانون برنامه ششم توسعه، بانک‌ها موظف هستند حداقل ١٥ درصد از تسهیلات در اختیارشان را به حوزه کشاورزی اختصاص دهند.
وی افزود: کمیسیون کشاورزی مجلس برای اطلاع از نحوه اجرای این قانون از وزیر اقتصاد و مدیران عامل برخی بانک های دولتی از جمله بانک صادرات ایران، ملی، تجارت و پست‌بانک دعوت کرده تا گزارشی از عملکرد خود در رابطه با اجرای این قانون به مجلس ارائه کنند.
وی اضافه کرد: بر اساس گزارش ارائه شده مدیران عامل این بانک‌ها، پست بانک ١٥/١ درصد از تسهیلات در اختیار خودش را به این مهم اختصاص داده بود. بقیه بانک ها هر چند تسهیلاتی به این بخش دادند اما بسیاری از آنها ١٥ درصد از تسهیلات در اختیار خود را به حوزه کشاورزی اختصاص ندادند.
دبیر اول کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس افزود: از میان مدیران عامل بانک‌های حاضر در این جلسه، به نظر اینجانب آقای صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران گزارش خوبی ارائه و عنوان کرد که ١٥ هزار میلیارد تومان از تسهیلات خود را به بخش کشاورزی اختصاص داد.
حجت‌اله صیدی در نشست روز گذشته کمیسیون کشاورزی با تاکید بر این که در سال‌های مختلف، تخصیص اعتبارات بانک صادرات ایران به بخش کشاورزی متفاوت بوده و در سال‌های اخیر با اختصاص سهمیه مناسب، وزن این تسهیلات را نسبت به بقیه بخش‌ها افزایش مطلوبی داده، عنوان کرد که در سال گذشته  توانستیم بیش از ۱۳ درصد کل تسهیلات را به بخش کشاورزی پرداخت کنیم که بالغ بر ۱۵ هزار میلیارد تومان بود.

خبر جدید   صادرات / محاسبه و پرداخت فطریه به صورت آنلاین بر اساس نظر مراجع تقلید مختلف

گزارش امیدبخش مدیرعامل بانک صادرات ایران در جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.