تاریخ خبر: // کد خبر: 31510 // //


پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار


روح اله خدارحمي مديرعامل بانك كشاورزی،در پيامی روز خبرنگار را تبريك گفت. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، خدارحمی در این پیام  با بیان اینکه  ما در بانک کشاورزی خبرنگاران را همکار و همراه خود در گره گشایی از کار مردم و ارایه خدمات مناسب به آنها می دانیم [...]
پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

روح اله خدارحمي مديرعامل بانك كشاورزی،در پيامی روز خبرنگار را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، خدارحمی در این پیام  با بیان اینکه  ما در بانک کشاورزی خبرنگاران را همکار و همراه خود در گره گشایی از کار مردم و ارایه خدمات مناسب به آنها می دانیم ، از تلاش موثر اصحاب رسانه در مسیر روشنگری، ایجاد شفافیت و رفع مشکلات  تشکر و قدردانی کرد.

در پي ، متن اين پيام را مشاهده مي فرماييد.

خبر جدید   بازدید از شعب بانک کشاورزی تهران

 

با نام یگانه آفریدگار هستی بخش

 

در آستانه عید سعید غدیر و همراه با این عید خجسته، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران شاد باش می گویم و به سهم خود از تلاش ها و مجاهدت های خبرنگاران برای آگاهی بخشی به جامعه و افزایش شفافیت در امور تشکر و قدردانی می­ کنم. چالش­ های امروز جامعه بشری و در رأس آنها معضل جهانی شیوع کرونا، زندگی را برای آحاد جامعه دشوار کرده است. این بحران جهانی مشکلات اقتصادی و بیکاری را دو چندان کرده است. در چنین شرایطی نیاز به امید آفرینی و تقویت روحیه جامعه بسیار اهمیت دارد. امیدوارم همه ما و بخصوص خبرنگاران که در خبررسانی و تحلیل و بررسی مسایل پیشتاز و موثر هستند، به این مهم توجه داشته باشیم و دست به دست هم بدهیم تا بر چالش بزرگی که ما را احاطه کرده غلبه پیدا کنیم. ما در بانک کشاورزی خبرنگاران را همکار و همراه خود در گره گشایی از کار مردم و ارایه خدمات مناسب به آنها می دانیم و همواره قدردان تلاش موثر اصحاب رسانه در مسیر روشنگری، ایجاد شفافیت و رفع مشکلات جامعه هستیم.

خبر جدید   موفقیت بانک کشاورزی در عاملیت خرید تضمینی ۸٫۹ میلیون تن گندم و۱۸۱ هزار تن کلزا

 

روح اله خدارحمی

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.