تاریخ خبر: // کد خبر: 31510 // //


پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار


روح اله خدارحمي مديرعامل بانك كشاورزی،در پيامی روز خبرنگار را تبريك گفت. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، خدارحمی در این پیام  با بیان اینکه  ما در بانک کشاورزی خبرنگاران را همکار و همراه خود در گره گشایی از کار مردم و ارایه خدمات مناسب به آنها می دانیم [...]
پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

روح اله خدارحمي مديرعامل بانك كشاورزی،در پيامی روز خبرنگار را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، خدارحمی در این پیام  با بیان اینکه  ما در بانک کشاورزی خبرنگاران را همکار و همراه خود در گره گشایی از کار مردم و ارایه خدمات مناسب به آنها می دانیم ، از تلاش موثر اصحاب رسانه در مسیر روشنگری، ایجاد شفافیت و رفع مشکلات  تشکر و قدردانی کرد.

در پي ، متن اين پيام را مشاهده مي فرماييد.

خبر جدید   عزم راسخ بانک کشاورزی برای مبارزه با ویروس کرونا

 

با نام یگانه آفریدگار هستی بخش

 

در آستانه عید سعید غدیر و همراه با این عید خجسته، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران شاد باش می گویم و به سهم خود از تلاش ها و مجاهدت های خبرنگاران برای آگاهی بخشی به جامعه و افزایش شفافیت در امور تشکر و قدردانی می­ کنم. چالش­ های امروز جامعه بشری و در رأس آنها معضل جهانی شیوع کرونا، زندگی را برای آحاد جامعه دشوار کرده است. این بحران جهانی مشکلات اقتصادی و بیکاری را دو چندان کرده است. در چنین شرایطی نیاز به امید آفرینی و تقویت روحیه جامعه بسیار اهمیت دارد. امیدوارم همه ما و بخصوص خبرنگاران که در خبررسانی و تحلیل و بررسی مسایل پیشتاز و موثر هستند، به این مهم توجه داشته باشیم و دست به دست هم بدهیم تا بر چالش بزرگی که ما را احاطه کرده غلبه پیدا کنیم. ما در بانک کشاورزی خبرنگاران را همکار و همراه خود در گره گشایی از کار مردم و ارایه خدمات مناسب به آنها می دانیم و همواره قدردان تلاش موثر اصحاب رسانه در مسیر روشنگری، ایجاد شفافیت و رفع مشکلات جامعه هستیم.

خبر جدید   پیشروی بر بلندای صنعت بانکداری الکترونیک

 

روح اله خدارحمی

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید