تاریخ خبر: // کد خبر: 32439 // //


پرداخت بیش از۵۷ هزارمیلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کشاورزی


بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۳۹۸ تا پایان مهر ماه سال جاری بیش از ۵۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،این میزان تسهیلات به بیش از ۲۰۰هزار نفر از متقاضیان شامل: قرض الحسنه ازدواج،تسهیلات اشتغالزایی مدد جویان و [...]
پرداخت بیش از۵۷ هزارمیلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کشاورزی

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۳۹۸ تا پایان مهر ماه سال جاری بیش از ۵۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،این میزان تسهیلات به بیش از ۲۰۰هزار نفر از متقاضیان شامل: قرض الحسنه ازدواج،تسهیلات اشتغالزایی مدد جویان و کارفرمایان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی،کمک به سیل زدگان و … پرداخت شده است.

خبر جدید   واریز 11 هزار میلیارد ریال بهای خرید تضمینی کلزا به حساب کشاورزان توسط بانک کشاورزی

براساس این گزارش، پرداخت ۲۲ هزار فقره تسهیلات با مبلغی افزون بر۸۵۰۰میلیارد ریال به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی شامل به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی از جمله اقدامات بانک کشاورزی در زمینه اشتغال زایی برای طبقات محروم جامعه طی مدت یادشده به شمارمی رود.

خبر جدید   پرداخت۴هزار میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی

همچنین پرداخت بیش از ۱۱۴هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغی بالغ بر ۴۱هزار میلیارد ریال و بیش از۵۵ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه جبران خسارت ناشی از سیل با مبلغی حدود۶۴۰۰میلیارد ریال نیز از دیگر اقدامات این بانک در زمینه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه طی  این مدت  است .

پرداخت بیش از۵۷ هزارمیلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کشاورزی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   پرداخت ارز به بیش از 31 هزار زائر سرزمین وحی توسط بانک ملی ایران

آخرین اخبار

پربازدید