تاریخ خبر: // کد خبر: 31721 // //


پذیره نویسی واحد هاي سرمايه گذاري «صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم» در بانک کشاورزی


  پذیره نویسی واحد هاي سرمايه گذاري «صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم» از بامداد چهارشنبه پنجم شهریور تا پایان روز ۱۹ شهریور به صورت غیرحضوری و حضوری در بانک کشاورزی انجام می شود. ‎به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، پذیره نویسی برای هر شخص حقیقی ایرانی دارای کد ملی تا سقف ۵۰ میلیون [...]
پذیره نویسی واحد هاي سرمايه گذاري «صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم» در بانک کشاورزی

 

پذیره نویسی واحد هاي سرمايه گذاري «صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم» از بامداد چهارشنبه پنجم شهریور تا پایان روز ۱۹ شهریور به صورت غیرحضوری و حضوری در بانک کشاورزی انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، پذیره نویسی برای هر شخص حقیقی ایرانی دارای کد ملی تا سقف ۵۰ میلیون ریال و بدون محدودیت سنی امکانپذیر است .

این گزارش می افزاید: اشخاصی که قبلا در پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری صندوق واسطه گری مالی یکم «دارا یکم» شرکت کرده اند، می توانند در مجموع دو صندوق «دارا یکم» و «سرمایه گذاری پالایشی یکم» تا سقف ۵۰ میلیون ریال پذیره نویسی کنند.

خبر جدید   قدردانی  معاون اول رئیس جمهور از بانک کشاورزی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

بر اساس این گزارش،  متقاضيان پذیره نویسی واحد هاي سرمايه گذاري مذکور اعم از مشتریان بانک کشاورزی و دارندگان کارت بانکی سایر بانک ها می توانند از روز چهارشنبه پنجم شهریور به یکی از روش های ذیل برای شرکت در این پذیره نویسی اقدام کنند:

مشتریان بانک کشاورزی بدون نیاز به در اختیار داشتن کد بورسی می توانند از طریق مراجعه به بخش خدمات بدون لاگین در بانکداری دیجیتالی بانک کشاورزی به نشانی ib.bki.ir و یا با استفاده از اپلیکیشن «آپ» به صورت غیر حضوری اقدام به پذیره نویسی کنند. همچنین دارندگان حساب در ساير بانك ها با مراجعه به نشانی opg.bki.ir می توانند از طریق کارت بانکی سایر بانک ها نیز در این پذیره نویسی شرکت  کنند.

قابل توجه آنکه، دارندگان کارت بانکی اعم از کارت بانک کشاورزی و کارت سایر بانک ها می توانند برای خود و‌ یا سایر افراد از طریق درج کد ملی اقدام به خرید اینترنتی کنند، لذا باتوجه به رعایت فاصله گذاری اجتماعی، از هموطنان عزیز درخواست می شود ترجیحا از مراجعه به شعب خودداری فرمایند و شرکت در پذیره نویسی را از طریق درگاه های غیرحضوری به روش اینترنتی انجام دهند.

همچنین مشتریانی که دارای کد بورسی از کارگزاری بانک کشاورزی هستند از طريق سامانه آنلاين معاملاتي می توانند در این پذیره نویسی شرکت کنند .

پذیره نویسی واحد هاي سرمايه گذاري «صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم» در بانک کشاورزی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   زائران اربعین بیش از یک میلیون پیام رایگان ارسال کردند

آخرین اخبار

پربازدید