تاریخ خبر: // کد خبر: 31195 // //


هماهنگی برای توسعه همکاری اتحادیه تولید وتجارت آبزیان ایران با بانک کشاورزی


حمایت ازطرح های نوین آبزی پروری در اولویت پرداخت تسهیلات از سوی بانک کشاورزی قرار دارند و پیرو همین سیاست،بررسی راهکارهای استفاده زنجیره تولیدآبزیان از این تسهیلات،محور گفت و گوی مدیران اتحادیه تولید وتجارت آبزیان ایران با روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی قرارداشت. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک [...]
هماهنگی برای توسعه همکاری اتحادیه تولید وتجارت آبزیان ایران با بانک کشاورزی

حمایت ازطرح های نوین آبزی پروری در اولویت پرداخت تسهیلات از سوی بانک کشاورزی قرار دارند و پیرو همین سیاست،بررسی راهکارهای استفاده زنجیره تولیدآبزیان از این تسهیلات،محور گفت و گوی مدیران اتحادیه تولید وتجارت آبزیان ایران با روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی قرارداشت.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،دراین گفت و گو که صبح روز یکشنبه هشتم تیرماه در دفتر مدیرعامل این بانک برگزار شد،خدارحمی بر آمادگی بانک کشاورزی برای حمایت از طرح های اولویت دار کشاورزی از جمله شیلات و آبزیان اشاره کرد و یاد آور شد:این بانک با پرداخت تسهیلات در زیر بخش شیلات و آبزی پروری سهم به سزایی در تولید هزاران تن پروتئین دریایی و تأمین امنیت غذایی کشور داشته است.

خبر جدید   دستورالعمل وام اشتغال روستایی ابلاغ شد/جزئیات و شرایط پرداخت

وی افزود:بانک کشاورزی با رویکرد استفاده از روش های نوین آبزی پروری،استفاده از پتانسیل منابع آبی کشور و مدیریت شرایط و نهاده های تولید،تسهیلات پرورش ماهی در دریا برای احداث سه طرح بزرگ در استان های بوشهر، مازندران و سیستان و بلوچستان با مجموع ظرفیت تولید سالانه ۲۰۰۰ تن پرداخت کرده است.

خبر جدید   افزایش ٢١ درصدی تسهیلات بخش کشاورزی

خدارحمی با تأکید برضرورت تنظیم جریان اعتبارات پرداختی و بیان اینکه برای پرداخت تسهیلات در قالب بند الف تبصره ۱۸ به فعالان بخش کشاورزی محدودیتی وجود ندارد،بر احیای طرح های راکد در حوزه شیلات و فعالیت در قالب کشاورزی قراردادی با هدف بهبود و جهش تولید در صنعت شیلات و آبزی پروری تأکید کرد.

خبر جدید   انتشار شماره 267 نشریه داخلی بانک ملی ایران

 بر اساس این گزارش،در این جلسه که دبیرکل،رئیس و اعضای هیأت مدیره اتحادیه تولید و تجارت آبزیان ایران و برخی از تولید کنندگان عضو این اتحادیه حضور داشتند،ضمن بررسی مسایل  صنعت شیلات، در باره توسعه همکاری بین بانک کشاورزی و اتحادیه مذکور بحث و تبادل نظر شد و توافقاتی به دست آمد.

هماهنگی برای توسعه همکاری اتحادیه تولید وتجارت آبزیان ایران با بانک کشاورزی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید