تاریخ خبر: // کد خبر: 32686 // //


نشست خبری مدیرعامل بانک کشاورزی در خراسان شمالی


روح اله خدارحمی مدیرعامل  بانک کشاورزی به همراه دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در پایان سفر دو روزه خود به استان خراسان شمالی قبل از ترک استان در یک کنفرانس خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این نشست خبری که با محوریت دستاوردهای سفر دو [...]
نشست خبری مدیرعامل بانک کشاورزی در خراسان شمالی

روح اله خدارحمی مدیرعامل  بانک کشاورزی به همراه دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در پایان سفر دو روزه خود به استان خراسان شمالی قبل از ترک استان در یک کنفرانس خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این نشست خبری که با محوریت دستاوردهای سفر دو روزه به این استان برگزار شد، وزیر جهاد کشاورزی گفت: با تصمیم گیری هیات همراه، استاندار و مدیر عامل بانک کشاورزی ۳۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای خراسان شمالی مصوب شد.

خبر جدید   دست یاری گر بانک ملی ایران به زندانیان جرایم غیرعمد

بر اساس این گزارش،این تسهیلات با محوریت زنجیره انگور،گوشت قرمز و سفید، زعفران و نوغانداری مصوب شده است و مدیرعامل بانک کشاورزی نیز اعلام کرد این بانک  برای تامین اعتبار به منظور اجرای طرح های کشاورزی از جمله ایجاد و توسعه گلخانه ها، طرح فراز در تاکستان ها ، نوغان داری، مکانیزاسیون و … هیچ محدودیتی ندارد.

خبر جدید   تقدیر از بانک ها برای رعایت نرخ سود

این گزارش می افزاید، خدارحمی در ادامه این سفر، خراسان شمالی را به قصد مشهدالرضا ترک و پس از زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان امام رضا (ع) با استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد.

نشست خبری مدیرعامل بانک کشاورزی در خراسان شمالی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   "مهر آسمانی" بانک کشاورزی برای نیازمندان

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.