تاریخ خبر: // کد خبر: 31205 // //


نادر خواجه حق‌وردی، معاون بازاریابی و امور شعب بانک آینده شد


انتصاب معاون بازاریابی و امور شعب بانک آینده [...]
نادر خواجه حق‌وردی، معاون بازاریابی و امور شعب بانک آینده شد

نادر خواجه حق‌وردی، معاون بازاریابی و امور شعب بانک آینده شد

۹ تیر ۱۳۹۹

طی حکمی از سوی دکترمحمد فطانت، مدیرعامل بانک آینده، نادر خواجه حق‌وردی، به‌عنوان معاون امور شعب و بازاریابی این بانک، منصوب شد.
نادر خواجه حق وردی، مدیر باتجربه بانک تجارت، سوابقی هم‌چون: عضویت در هیأت مدیره، مدیرکل اداری (منابع انسانی) و امور سازمان و انفورماتیک بانک تجارت، مدیریت امور شعب در استان‌های قزوین، زنجان، خراسان رضوی، فارس و اصفهانِ این بانک را در کارنامه خود دارد. حق‌وردی هم چنین مدتی به‌عنوان معاون اجرایی مدیرعامل در بانک پارسیان، فعالیت داشته است. 
پیش از این، دکتر داریوش رشیدی، ده سال، تصدی این مسئولیت را بر عهده داشت که در آیین تودیع، از تلاش‌ها و دستاوردهای حاصل از حضور ایشان تقدیر شد.

نادر خواجه حق‌وردی، معاون بازاریابی و امور شعب بانک آینده شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   بیمه رایگان سپرده‌گذاران بانک آینده 25 مهر 1396 بانک آینده در راستای توجه به نیازهای مشتریان و ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای آن‎ها، طرح بیمه رایگان سپرده‎گذاران را از تاریخ 1396/07/22، در شعب خود عملیاتی نمود.طرح بیمه رایگان سپرده‌گذاران بانک آینده، خدمت نوینی است که از سوی بانک آینده به پاس همراهی و وفاداری مشتریان گرانقدر، به آنها عرضه می‌شود. در این طرح، سپرده‌گذاران بانک آینده، به‌صورت رایگان و با شرایط ویژه، تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی(جبران هزینه‌های بستری در بیمارستان)، بیمه آتش سوزی منازل مسکونی، بیمه عمر و حوادث از طریق شرکت بیمه رازی، قرار می‌گیرند. هر یک از مشتریان ارجمند بانک آینده، در صورتی که دارای انواع سپرده بلندمدت یک‌ساله با مجموع مبالغ ۵۰ (پنجاه) میلیون ریال  و بیشتر تا سقف 200 (دویست) میلیون ریال باشند؛ به‌طور خودکار تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار خواهند گرفت. ضمناً کلیه مشتریانی که موجودی سپرده آنها نزد بانک آینده، بین 200 (دویست) الی 500 (پانصد) میلیون ریال باشد؛ از مزایای بیمه آتش سوزی منازل، بیمه عمر و حوادث و در صورتی که سپرده آنها بیش از ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال باشد؛ علاوه بر بیمه‌های: آتش سوزی منازل و بیمه عمر و حوادث؛ از خدمات بیمه درمان تکمیلی نیز بهره‌مند خواهند گردید.شایان ذکر است؛ این طرح در سه سطح برنزی، نقره‌ای و طلایی، با توجه به مبلغ سپرده‌گذاری بلند مدت و با امتیازات مختلف، برای مشتریان بانک آینده در نظر گرفته شده است.از مشتریان عزیز، درخواست می‎گردد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب مراجعه و یا با مرکز ارتباط بانک آینده به شماره 27663200-021 تماس حاصل فرمایند. 

آخرین اخبار

پربازدید