تاریخ خبر: // کد خبر: 32602 // //


مهندس طهماسبی: با عاملیت بانک کشاورزی از خرید و صادرات کشمش حمایت می کنیم


مهندس طهماسبی مدیرعامل سازمان تعاون روستایی در جمع اصحاب رسانه از عاملیت بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات با نرخ ۱۰ درصد به کارخانجات فرآوری کشمش و صادر کنندگان این محصول خبر داد. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، مهندس طهماسبی در نشست خبری که باحضور روح اله خدارحمی مدیرعامل [...]
مهندس طهماسبی: با عاملیت بانک کشاورزی از خرید و صادرات کشمش حمایت می کنیم

مهندس طهماسبی مدیرعامل سازمان تعاون روستایی در جمع اصحاب رسانه از عاملیت بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات با نرخ ۱۰ درصد به کارخانجات فرآوری کشمش و صادر کنندگان این محصول خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، مهندس طهماسبی در نشست خبری که باحضور روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی و اصحاب رسانه برگزار شد، با بیان این که بانک کشاورزی همواره حامی بخش کشاورزی، تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات کشاورزی است، از این بانک قدردانی و اظهار امیدواری کرد با عاملیت بانک کشاورزی، امسال نیز حمایت از تولید، صادرات و صنایع مرتبط کشمش با موفقیت انجام شود.

خبر جدید   تمدید بدهی واحدهای پرورش مرغ گوشتی آسیب دیده از کرونا از سوی بانک کشاورزی

وی افزود: از آنجا که کشمش از اقلام عمده صادراتی کشور است و برآورد صادرات کشمش برای سال جاری ۲۰۰ هزار تن است ، وزیر جهادکشاورزی دستور داد امسال نیز وارد چرخه حمایت از خرید کشمش شویم تا مانند سال های گذشته صادرات این محصول رونق داشته باشد و علاوه بر ارزآوری، از تولید آن نیز حمایت شود.

خبر جدید   حسین زاده: دانشجویان و دانش آموختگان منشاء تحولات عظیم در بانک ملی ایران بوده اند

طهماسبی تصریح کرد: با عاملیت بانک کشاورزی و بر اساس دستورالعمل کارگروه های استانی، تسهیلاتی با نرخ ۱۰ درصد به صادرکنندگان کشمش و کارخانجات فرآوری کشمش در قالب تسهیلات سرمایه درگردش پرداخت می شود.

 

 

 

مهندس طهماسبی: با عاملیت بانک کشاورزی از خرید و صادرات کشمش حمایت می کنیم

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   تاکید مدیران بانک ملی ایران بر مدیریت نقدینگی بانک

آخرین اخبار

پربازدید