تاریخ خبر: // کد خبر: 31902 // //


مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد تمدید شد


با توجه به استقبال علاقه‌مندان و ایجاد فرصت جهت ارایه آثار از سوی ثبت‌نام کنندگان، مهلت ارسال فیلم به جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد، تا پایان مهرماه تمدید شد. [...]
مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد تمدید شد

به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، طبق اعلام دبیرخانه‌ی جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد، با توجه به استقبال بسیار خوب علاقه‌مندان و تداوم ارسال آثار، مهلت ارسال فیلم‌های کوتاه تا پایان مهر سال ۱۳۹۹ تمدید شد. به این ترتیب، افرادی که جهت ارسال آثار در سایت جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند و همچنین سایر علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام، می‌توانند آثار خود را با موضوع «حمایت از تولید و رشد اقتصاد ملی»، به دبیرخانه ارسال کنند.

خبر جدید   تصویب افزایش سرمایه 300 درصدی در مجمع عمومی فوق العاده بیمه پاسارگاد

این جشنواره در دو بخش فیلم‌سازان حرفه‌ای و با تجربه و همچنین جوانان و علاقه‌مندان غیرحرفه‌ای برگزار خواهد شد. مدت زمان نمایش آثار ارسالی به همراه تیتراژ باید بین ۱۸۰ ثانیه تا ۱۰ دقیقه باشد. آثار در ابعاد استاندارد (حداقل ۷۲۰) و در دو کیفیت مناسب بازبینی و اکران، در فرمت‌های MP4 و HD یا FHD تهیه و برای دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

خبر جدید   جزئیات نحوه دریافت تسهیلات ارزان بانک پاسارگاد

جوایز جشنواره در بخش فیلم‌سازان حرفه‌ای و با تجربه از نفرات اول تا سوم به ترتیب عبارتند از جام زرین پاسارگاد و مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال، جام سیمین پاسارگاد و مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال و جام بلورین پاسارگاد و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال. همچنین جوایز جشنواره در بخش استعدادهای جوان از نفرات اول تا سوم به ترتیب جام زرین پاسارگاد و مبلغ ۲۰۰ میلیون ‌ریال، جام سیمین پاسارگاد و مبلغ ۱۵۰ میلیون‌ ریال و جام بلورین پاسارگاد و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال است.

خبر جدید   به‌روز رسانی سامانه‌های خدماتی بانک پاسارگاد

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری به سایت جشنواره به نشانی www.pasargadfilmfest.ir مراجعه کنند.

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد تمدید شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید