تاریخ خبر: // کد خبر: 32458 // //


مسابقه ای کتابخوانی «یار مهربان» توسط باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی برگزار می شود


باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی ، مسابقه ای تحت عنوان مسابقه کتابخوانی «یار مهربان» را با همکاری اپلیکیشن نوار ، برای کلیه کودکان و نوجوانان سراسر کشور برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،  برای شرکت در این مسابقه ، کافیست ویدیوی یک دقیقه ای از [...]
مسابقه ای کتابخوانی «یار مهربان» توسط باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی برگزار می شود

باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی ، مسابقه ای تحت عنوان مسابقه کتابخوانی «یار مهربان» را با همکاری اپلیکیشن نوار ، برای کلیه کودکان و نوجوانان سراسر کشور برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،  برای شرکت در این مسابقه ، کافیست ویدیوی یک دقیقه ای از خواندن کتاب مورد علاقه تان تهیه کنید و آن را در صفحه اینستاگرام خودتان قرارداده و نام صفحه اینستاگرام باشگاه مشتریان (@club.bki.ir) را روی آن تگ کنید و از جوایز آن بهره مند شوید.

بر اساس این گزارش، مسابقه کتابخوانی «یار مهربان» از تاریخ ۲۴ آبان تا ۲۴ آذر برگزار می شود و جوایز این مسابقه شامل دو جایزه ۱۰ میلیون ریالی،  15 جایزه ۲ میلیون ریالی، دو عدد کد هدیه اشتراک شش ماهه رایگان اپلیکیشن نوار به مبلغ ۹۰۰ هزار ریال و ۱۵ عدد کد هدیه اشتراک سه ماهه اپلیکیشن نوار به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال است.

خبر جدید   پیشبرد مولد سازی دارایی های دولت از اولویت های کاری وزارت اقتصاد

این گزارش می افزاید: علاقمندان می توانند از تخفیف ۳۰ درصدی برروی عنوان کتاب های برگزیده ، دربخش مسابقه کتابخوانی باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی در اپلیکیشن نوار ، بهره مند شوند.

مسابقه ای کتابخوانی «یار مهربان» توسط باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی برگزار می شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   آغاز جلسه شورای هماهنگی بانک‌های دولتی

آخرین اخبار

پربازدید