تاریخ خبر: // کد خبر: 32680 // //


مدیر عامل بانک کشاورزی خبرداد: اعطای تسهیلات تکمیلی برای طرح های ناتمام


روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی در حاشیه بازدید از طرح آبیاری نوین در اسفراین، از پرداخت تسهیلات تکمیلی برای طرح های ناتمام اشتغال پایدار روستایی و عشایری که با توجه به مشکلات تورم و افزایش نرخ ارز و … امکان اتمام آن ها وجود ندارد، خبر داد.  به گزارش روابط عمومی [...]
مدیر عامل بانک کشاورزی خبرداد: اعطای تسهیلات تکمیلی برای طرح های ناتمام

روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی در حاشیه بازدید از طرح آبیاری نوین در اسفراین، از پرداخت تسهیلات تکمیلی برای طرح های ناتمام اشتغال پایدار روستایی و عشایری که با توجه به مشکلات تورم و افزایش نرخ ارز و … امکان اتمام آن ها وجود ندارد، خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان شمالی، روح اله خدارحمی افزود: در طرح هایی که برای تکمیل با صندوق توسعه ملی هماهنگ شده باشند، از محل این صندوق تا حدود ۳۰ درصد تسهیلات تکمیلی پرداخت خواهد شد. 
وی همچنین از پرداخت ۵۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای اشتغال پایدار روستایی و عشایری خبر داد که برای ۴۰۰ میلیارد تومان دیگر هم دستور پرداخت داده شده است. 
وی تصریح کرد: در بیمه های پایه، میزان پرداخت غرامت نسبت به خسارت وارده به کشاورزان کم است و برنامه هایی برای افزایش میزان پرداخت غرامت داریم.

خبر جدید   پرداخت حدود ۵ هزار میلیارد ریال برای توسعه کشت های گلخانه ای

مدیر عامل بانک کشاورزی خبرداد: اعطای تسهیلات تکمیلی برای طرح های ناتمام

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.