تاریخ خبر: // کد خبر: 32712 // //


مدیرعامل بانک کشاورزی در معیت وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه وارد آذربایجان غربی شد


روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی صبح امروز هم زمان با سفر دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی  وارد آذربایجان غربی شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان غربی، خدارحمی بامداد  دوشنبه ۱۵ دی ماه  به همراه معاونان وزیر جهاد کشاورزی وارد آذربایجان غربی شد و به محض [...]
مدیرعامل بانک کشاورزی در معیت وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه وارد آذربایجان غربی شد

روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی صبح امروز هم زمان با سفر دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی  وارد آذربایجان غربی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان غربی، خدارحمی بامداد  دوشنبه ۱۵ دی ماه  به همراه معاونان وزیر جهاد کشاورزی وارد آذربایجان غربی شد و به محض ورود به استان برای بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی و دیدار با صاحبان طرح ها به شهرستان بوکان سفر کرد. 

خبر جدید   پویش همدلی مومنانه در بانک کشاورزی

بر اساس این گزارش، آغاز بهره برداری همزمان از ۱۳۱ پروژه بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۴۴۵ میلیارد ریال در سراسر استان به  صورت ویدئو کنفرانس و رونمایی از ۱۸ رقم دستاورد تحقیقاتی بخش کشاورزی ، از برنامه های وزیر ، هیات همراه و مدیرعامل بانک کشاورزی در این سفر دو روزه به آذربایجان غربی است.

خبر جدید   وزیر اقتصاد: بورس در شرایط کنونی تکیه گاه مناسبی برای تامین مالی بخش خصوصی و رونق تولید است

شایان ذکر است این پروژه ها شامل ۱۲۳ طرح در بخش آب و خاک، ۴ طرح در زیربخش صنایع تبدیلی و غذایی، ۱۸ طرح تحقیقاتی، ۳ طرح در زیربخش تولیدات گیاهی و همچنین یک طرح شیلاتی است که بخش قابل توجهی از این طرح ها با حمایت بانک کشاورزی آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد.

خبر جدید   قدردانی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از بانک کشاورزی

مدیرعامل بانک کشاورزی در معیت وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه وارد آذربایجان غربی شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید