تاریخ خبر: // کد خبر: 32604 // //


مدیرعامل بانک کشاورزی: تسهیلات ۱۰ درصدی به کارخانجات و صادرکنندگان کشمش پرداخت می شود


روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست خبری امروز ، آمادگی این بانک برای پرداخت تسهیلات سرمایه درگردش با نرخ ۱۰ درصد به کارخانجات فرآوری کشمش و صادر کنندگان این محصول را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، خدارحمی در این نشست خبری که با حضور [...]
مدیرعامل بانک کشاورزی: تسهیلات ۱۰ درصدی به کارخانجات و صادرکنندگان کشمش پرداخت می شود

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست خبری امروز ، آمادگی این بانک برای پرداخت تسهیلات سرمایه درگردش با نرخ ۱۰ درصد به کارخانجات فرآوری کشمش و صادر کنندگان این محصول را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، خدارحمی در این نشست خبری که با حضور مهندس طهماسبی مدیرعامل سازمان تعاون روستایی و اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار داشت: باهماهنگی  دکتر خاوازی و مهندس طهماسبی با سازمان برنامه و بودجه ، خط اعتباری جدیدی با نرخ ۱۰ درصد در نظر گرفته شده که با عاملیت بانک کشاورزی و بر اساس تشخیص کارگروه استانی به صادرکنندگان کشمش و کارخانجاتی که تمایل به خرید کشمش از باغداران داشته باشند در قالب تسهیلات سرمایه درگردش پرداخت خواهد شد.
وی افزود: خط اعتباری پیشین نیزکه از محل تلفیق منابع صندوق توسعه ملی و منابع داخلی بانک است همچنان با نرخ ۱۴٫۵ درصد برای حمایت ازصادرات تمام محصولات کشاورزی از جمله کشمش به قوت خود باقی است.
خدارحمی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: این تسهیلات با هدف حمایت از تولید، خرید به موقع با نرخ مصوب و صادرات کشمش پرداخت می شود و مبلغ تسهیلات پرداختی به هر متقاضی با مستندات صادراتی،حجم عملیات پیشین، ظرفیت کارخانه، سوابق عملیاتی، سوابق گمرکی و .. رابطه مستقیم دارد و نهایتا توسط کارگروه های استانی و اتاق های بازرگانی استان ها تایید و تصویب می شود.

خبر جدید   انتشار نسخه جدید همراه بانک کشاورزی با قابلیت های بیشتر

مدیرعامل بانک کشاورزی: تسهیلات ۱۰ درصدی به کارخانجات و صادرکنندگان کشمش پرداخت می شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید