تاریخ خبر: // کد خبر: 31279 // //


ماموریت صرافی بانک مسکن در تامین مالی بازار املاک


محمدعلی مناف زاده مدیر عامل جدید شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن با بیان اینکه نقش این شرکت در دوره اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشور پررنگ تر از قبل شده است، به پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، گفت: واحدهای بین الملل بانک ها معمولا از طریق شعب خود با تجارت بین الملل متصل می شوند. به این صورت که در شرایط عادی که مشکلاتی از جنس تحریم وجود نداشته باشد، تجار داخلی و افرادی که در بخش بازرگانی بین المللی فعال هستند با مراجعه به شعب بانک ها با طرف تجاری خود در کشورهای مختلف ارتباط برقرار می [...]
ماموریت صرافی بانک مسکن در تامین مالی بازار املاک

وی ادامه داد: اما در شرایط فعلی که تحریم های ظالمانه متعدد علیه کشور برقرار شده، وظیفه بسیار مهم ایجاد ارتباط میان بازرگانان داخلی و خارجی، واردات و صادرات و همچنین نقل و انتقالات ارزی بر عهده صرافی ها گذاشته شده است.

وی با اشاره به ظرفیت صرافی ها اظهار کرد: با توجه به ظرفیتی که صرافی ها دارند و همچنین با توجه به چابکی می توانند نسبت به بانک ها در این حوزه داشته باشند؛ این وظیفه خطیر بانک ها را در ایجاد ارتباط میان تجار داخلی و خارجی می توانند انجام دهند و عملا صرافی ها در نقش خزانه داری بانک ها عمل خواهند کرد.

خبر جدید   بانک‌ها در کشور ستون فقرات توسعه اقتصادی هستند

مدیر عامل شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن همچنین به نقش این شرکت در حوزه تامین مالی بازار مسکن اشاره کرد و افزود: به طور قطع بازار مسکن نیز در حوزه تامین مالی هم نیازهای ارزی دارد و هم می تواند موجب رونق عملیات ارزی بانک باشد.

به گفته وی با توجه به ظرفیت بسیار بالایی که بانک مسکن در حوزه مسکن دارد شرکت صرافی می تواند پل ارتباطی خوبی برای جذب منابع موردنیاز شرکت های گروه مسکن و همچنین تامین نیازهای وارداتی گروه باشد.

خبر جدید   در نشست مدیران دو مجموعه مطرح شد: تقویت همکاری با شرکت داروسازی سها در دستور کار بانک ملت

ماموریت صرافی بانک مسکن در تامین مالی بازار املاک

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید