تاریخ خبر: // کد خبر: 29392 // //


قدردانی نماینده  مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از بانک کشاورزی


  نماینده مردم شریف گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ، از اهتمام،همدلی و همراهی مدیرعامل بانک کشاورزی در ارائه خدمات به بخش کشاورزی این مناطق قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،«دکتر غلامرضا کاتب » با اهدای لوح قدردانی،دستیابی به توسعه پایدار را مستلزم تبعیت از [...]
قدردانی نماینده  مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از بانک کشاورزی

 

نماینده مردم شریف گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ، از اهتمام،همدلی و همراهی مدیرعامل بانک کشاورزی در ارائه خدمات به بخش کشاورزی این مناطق قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،«دکتر غلامرضا کاتب » با اهدای لوح قدردانی،دستیابی به توسعه پایدار را مستلزم تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و تلاش مستمر دانست و بر ارائه خدمات با کیفیت تأکید کرد.

خبر جدید   بازدید مسئولان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان از شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران

در پی متن این لوح قدردانی را مشاهده می فرمایید:

 

 جناب آقای روح اله خدارحمی

سلام علیکم

 دستیابی به توسعه پایدار و ساختن ایرانی آباد و آزاد در تراز انقلاب اسلامی ایران مستلزم تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و تلاش مستمر تکاپوی فراوان افرادی خدوم،خوش فکر و خالص و خدا باور است.درپی تلاش ارزشمند حضرتعالی از همکاری و همدلی و همراهی خدمات ارزشمند جناب عالی صمیمانه قدردانی می نمایم.

خبر جدید   صندوق بیمه کشاورزی سه‌برابر حق بیمه دریافتی خسارت پرداخت

امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق روزافزون و با کیفیت به مردم با ایمان و شریف این مرزو بوم را عنایت فرماید تا بتوانیم مصداق تشنگان خدمت وتلاشگران در پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه تاریخ باشیم.

 

دکتر غلامرضا کاتب

نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان گرمسار و آرادان

خبر جدید   مدیرعامل بانک کشاورزی تأکید کرد:مردم برای اموری که قابلیت انجام غیرحضوری دارد به شعب مراجعه نکنند

قدردانی نماینده  مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از بانک کشاورزی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید