تاریخ خبر: // کد خبر: 31444 // //


قدردانی مدیرعامل بانک کشاورزی از مدیرشعب این بانک در تهران بزرگ


  روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، با اهدای لوح از فریدون بهبهانی مدیر شعب این بانک در تهران بزرگ به دلیل اهتمام در تعیین تکلیف و ساماندهی وصول نقدی مطالبات تشکر و قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،خدارحمی روز چهارشنبه هشتم مردادماه در شورای عالی وصول [...]
قدردانی مدیرعامل بانک کشاورزی از مدیرشعب این بانک در تهران بزرگ

 

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، با اهدای لوح از فریدون بهبهانی مدیر شعب این بانک در تهران بزرگ به دلیل اهتمام در تعیین تکلیف و ساماندهی وصول نقدی مطالبات تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،خدارحمی روز چهارشنبه هشتم مردادماه در شورای عالی وصول مطالبات این بانک، تلاش و اهتمام ارزنده بهبهانی در تعیین تکلیف و ساماندهی وصول مطالبات را خدمتی بزرگ در راه اعتلا و شکوفایی بانک کشاورزی دانست و از تلاش های وی در مسیر تحقق اهداف این بانک به ویژه در زمینه وصول نقدی مطالبات تشکر و قدردانی کرد.

خبر جدید   قرارداد بانک کشاورزی با اوبر بانک اتریش

 

 

متن لوح قدردانی را درپی مشاهده بفرمایید:

 

جناب آقای فریدون بهبهانی

مدیر محترم شعب بانک کشاورزی در تهران بزرگ

 

تلاش و اهتمام ارزنده شما در تعیین تکلیف ، ساماندهی و وصول مطالبات بانک، شایان تجلیل و خدمتی بزرگ در راه اعتلا و شکوفایی بانک کشاورزی است.به این مناسبت از تلاش های ارزشمند شما درمسیر تحقق اهداف بانک به ویژه در زمینه وصول نقدی مطالبات تشکرو قدردانی می کنم.

خبر جدید   حضور مدیر عامل بانک کشاورزی در همایش برنامه ریزی سال زراعی ۱۴۰۰_۱۳۹۹

از خداوند متعال،تندرستی،توفیق خدمت رسانی و عمر با عزت شما را آرزومندم.

 

روح اله خدارحمی

قدردانی مدیرعامل بانک کشاورزی از مدیرشعب این بانک در تهران بزرگ

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید