تاریخ خبر: // کد خبر: 32442 // //


صورت های مالی بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۸ تصویب شد


مجمع عمومی فوق العاده سالانه بانک کشاورزی با ریاست دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی صورت های مالی این بانک در سال ۱۳۹۸ را تصویب کرد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این جلسه که دکترفرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونان وزارت جهاد کشاورزی  و امور اقتصادی و دارایی [...]
صورت های مالی بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۸ تصویب شد

مجمع عمومی فوق العاده سالانه بانک کشاورزی با ریاست دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی صورت های مالی این بانک در سال ۱۳۹۸ را تصویب کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این جلسه که دکترفرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونان وزارت جهاد کشاورزی  و امور اقتصادی و دارایی حضور داشتند،روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی عملکرد این بانک در حوزه های مختلف را تشریح کرد.
بر اساس این گزارش، در این جلسه که روز چهارشنبه ۲۸ آبان ماه در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برگزار شد، دکتر دژپسند، ضمن قدردانی از فعالیت های این بانک در حوزه اقتصاد کشاورزری و نقش تاثیرگذار آن در اقتصاد کشور و بیان عملکرد ارزنده بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۸ در حمایت از زیربخش های مختلف و تحسین بانک کشاورزی در اجرای حاکمیت شرکتی، اظهار امیدواری کرد، در سال جاری نیز در مسیر توجه به تولید ملی قدم های موثری برداشته شود.
در پایان جلسه، صورت های مالی  سال ۱۳۹۸ این بانک به تصویب اعضای مجمع رسید.

خبر جدید   تفاهم نامه همکاری بانک کشاورزی و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری

 

صورت های مالی بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۸ تصویب شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید