تاریخ خبر: // کد خبر: 32267 // //


صدور کشاورز كارت بانک کشاورزی براي خرید سم وكود محصولات استراتژيك


بانک کشاورزی با هدف تامین به موقع منابع مالی لازم برای تهیه و تدارک کود و سموم شیمیایی مورد نیاز برای افزایش تولید محصولات استراتژیک کشاورزی، صدور و اعطای کشاورزکارت را با هدف خريد نهاده های کشاورزی در دستور کار خود قرار داده است.  به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در اجرای تفاهم نامه [...]
صدور کشاورز كارت بانک کشاورزی براي خرید سم وكود محصولات استراتژيك

بانک کشاورزی با هدف تامین به موقع منابع مالی لازم برای تهیه و تدارک کود و سموم شیمیایی مورد نیاز برای افزایش تولید محصولات استراتژیک کشاورزی، صدور و اعطای کشاورزکارت را با هدف خريد نهاده های کشاورزی در دستور کار خود قرار داده است.
 به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در اجرای تفاهم نامه منعقده بین بانک کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی مقرر شده است؛ ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع داخلی بانک کشاورزی و در قالب كارت هایی تا سقف ٢٠٠ ميليون ريال در اختیار کشاورزان قرار گیرد.
بر اساس این گزارش، این کارت صرفا برای خرید کود و سم مورد نیاز کشاورزان (محصولات استراتژیک کشاورزی) شارژ شده و قابلیت استفاده در بیش از ۳۰۰۰ پایانه فروش کارگزاران مورد تایید شرکت خدمات حمایتی کشاورزی را دارد.
كارمزد این تسهیلات  ١٢ درصد در سال است و چک های برگشتی و بدهی سررسیده احتمالی کشاورزان مانع از صدور و اعطای "کشاورز کارت" نخواهد شد.
متقاضیان دریافت "کشاورزکارت" می توانند با مراجعه به سامانه ثبت درخواست تسهیلات وزارت جهاد کشاورزی به آدرس www.cita.maj.ir  نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

خبر جدید   حمایتی به وسعت یک سرزمین / رونق تولید در استان گیلان با تسهیلات بانک ملی ایران

 

صدور کشاورز كارت بانک کشاورزی براي خرید سم وكود محصولات استراتژيك

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید