تاریخ خبر: // کد خبر: 32470 // //


سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران آغاز به کار کرد


کد خبر: ۹۹۱۰۲۱۱به منظور رفاه حال مشتریان و حفظ سلامتی آن ها در دوران شیوع ویروس کرونا، سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران آغاز به کار کرد.به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، به منظور حفظ سلامتی و رفاه حال مشتریان و به حداقل رساندن تجمع در شعب، برای کسانی که مجبورند خدمات حضوری دریافت [...]
سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران آغاز به کار کرد

کد خبر: ۹۹۱۰۲۱۱
به منظور رفاه حال مشتریان و حفظ سلامتی آن ها در دوران شیوع ویروس کرونا، سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، به منظور حفظ سلامتی و رفاه حال مشتریان و به حداقل رساندن تجمع در شعب، برای کسانی که مجبورند خدمات حضوری دریافت کنند، سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران آغاز به کار کرد. 
بر اساس این گزارش، در این سیستم، مشتریان می توانند از طریق تماس با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک (فراد)، برای حضور در شعب نوبت بگیرند و در ساعت مشخصی که به آن ها اعلام  می شود، جهت انجام امور بانکی خود به شعبه مراجعه کنند. 
گفتنی است، در این سیستم مشتریان از طریق تماس با شماره  8525-021 کلید ۲  را انتخاب و پس از وارد کردن کد شعب، زمان نوبت به صورت پیامک به تلفن همراه آن ها ارسال می شود و در صورت نداشتن کد شعبه، تماس مشتریان با کارکنان مرکز ارتباط با مشتریان بانک برقرار و با راهنمایی آن ها، نوبت حضور در شعبه به وی اعلام می شود. ساعت تماس مشتریان با این مرکز ۸ صبح تا ۱۲ ظهر است. 
 

خبر جدید   اهدای کمک نقدی بانک رفاه برای تجهیز بیمارستان لبافی نژاد

سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران آغاز به کار کرد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.