تاریخ خبر: // کد خبر: 31275 // //


سومین نشست مدیرعامل بانک آینده با عده‌ای دیگر از رؤسای شعب شرق تهران بزرگ


دکتر محمد فطانت، مدیرعامل بانک به همراه معاون بازاریابی و امور شعب و چند مدیر ارشد دیگر بانک در نشستی با حضور رؤسای شعب شرق تهران بزرگ، ضمن بیان مسائل، مشکلات موجود و راه‌حل‌ها، در خصوص عملکرد شعب و برنامه‌های پیش رو، به بحث و گفت‌وگو پرداختند. [...]
سومین نشست مدیرعامل بانک آینده با عده‌ای دیگر از رؤسای شعب شرق تهران بزرگ

سومین نشست مدیرعامل بانک آینده با عده‌ای دیگر از رؤسای شعب شرق تهران بزرگ

۱۹ تیر ۱۳۹۹

دکتر محمد فطانت، مدیرعامل بانک به همراه معاون بازاریابی و امور شعب و چند مدیر ارشد دیگر بانک، در نشستی با حضور رؤسای شعب شرق تهران بزرگ، ضمن بیان مسائل، مشکلات موجود و راه‌حل‌ها، در خصوص عملکرد شعب و برنامه‌های پیش رو، به بحث و گفت‌وگو پرداختند.
تلاش مضاعف در شرایط سخت، کاهش هزینه‌ها، جذب منابع و سپرده‌های پایدار، اعتمادسازی هر چه بیش‌تر، برنامه‌ریزی برای ماندگاری مشتریان، بازاریابی مؤثر و رودررو و انجام مذاکرات، ارائه محصولات جذاب و متنوع برای پاسخ به نیازهای متنوع و متفاوت مشتریان، تمرکز بیش‌تر بر بانکداری شرکتی، پرورش بانکداران حرفه‌ای و صدور ضمانت‌نامه‌ها و گواهی تمکن مالی، از جمله مهم‌ترین نکات مطرح‌شده، در این نشست بود.
این دیدار که حدود ۴ ساعت طول کشید پس از سه دیدار دیگر مدیرعامل با سه گروه دیگر از رؤسای شعب بانک آینده بود که در هر دیدار مسائلی که به آگاهی مدیرعامل بانک می‌رسید، با دقت شنیده شده، برای رسیدگی و توجه در عمل در گردونه ستاد بانک آینده دنبال شده است.
بانک آینده در فصل جدید فعالیت خود بر مدار اهمیت بیش‌تر نقش شعب و اعتنای مضاعف به مشتری و رضایت خاطر او در حال خدمت فراگیر به مردم و سپرده‌گذاران سراسر کشور است.

خبر جدید   آینده / جوایز قرعه‌کشی جشنواره «حساب‌های قرض‌الحسنه امید آینده» اهدا شد. 10 مرداد 1397 جوایز قرعه‌کشی جشنواره «حساب‌های قرض‌الحسنه امید آینده» اهدا شد.روز یکشنبه، هفتم مردادماه سال 1397، طی مراسمی، در هتل بزرگ تهران و با حضور جمعی از مشتریان، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران بانک آینده، جوایز این جشنواره به برندگان، اهدا گردید.در این مراسم که تعدادی از کودکان و نوجوانان، به‌همراه والدین خود و به‌صورت خانوادگی حضور داشتند؛ در فضایی سرشار از صمیمیت و شادی، برندگان کودک و نوجوان، جوایز خود شامل: 1 (یک) دستگاه کنسول بازی پلی استیشن، 10 (ده) دستگاه تبلت و 100 (یک‌صد) کارت هدیه 5 (پنج) میلیون ریالی، را دریافت کردند.لازم به‌ذکر است؛ از میان 12.104 (دوازده هزار و یک‌صد و چهار) حساب «امید آینده»، به 111 (یک‌صد و یازده) نفر از صاحبان حساب، به قید قرعه، جوایز نقدی و غیرنقدی تعلق گرفت.ریحانه شاهپور زاده بافقی، سپرده‌گذار حساب قرض‌الحسنه امید آینده از شعبه یزد – خیابان آیت اله کاشانی، برنده یک دستگاه کنسول بازی پلی استیشن بودند که در این مراسم جایزه خود را دریافت کرد.  

سومین نشست مدیرعامل بانک آینده با عده‌ای دیگر از رؤسای شعب شرق تهران بزرگ

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید