تاریخ خبر: // کد خبر: 29362 // //


سود سهام شرکت «خط دریا بندر» در شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود


​‌سهامداران حقيقي و حقوقی شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی «خط دریا بندر» با نماد «حبندر» می‌توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به ٢٩ اسفندماه ١٣٩٧ به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند. به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک از سهامداران حقیقی شرکت «خط دریا بندر» خواسته [...]
سود سهام شرکت «خط دریا بندر» در شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود

​‌سهامداران حقيقي و حقوقی شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی «خط دریا بندر» با نماد «حبندر» می‌توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به ٢٩ اسفندماه ١٣٩٧ به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک از سهامداران حقیقی شرکت «خط دریا بندر» خواسته است از ابتدای روز کاری یک‌شنبه ۱۰ آذر‌ماه ١٣٩٨ به مدت یک‌سال با مراجعه حضوری به شعب بانک صادرات ایران نسبت به دریافت نقدی سود سهام خود یا واریز آن به حساب‌های سپهری خود اقدام کنند.

خبر جدید   بانک صادرات ایران ٥٧ هزار فقره وام ازدواج پرداخت کرد

پرداخت سود به افراد کمتر از ١٨ سال، پس از احراز هویت کامل و دریافت کپی شناسنامه، صرفاً به ولی (پدر) بلامانع خواهد بود. در این اطلاعیه همچنین پرداخت سود سهام به نماینده قانونی سهامدار فقط به ارائه وکالت‌نامه رسمی معتبر منوط شده است.

سود سهام شرکت «خط دریا بندر» در شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   صادرات / تقدیر مدیران اجرایی از تازه ترین فعالیت های استانی بانک صادرات ایران

آخرین اخبار

پربازدید