تاریخ خبر: // کد خبر: 31149 // //


سهم ۲۰ هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی در تولید محصولات گلخانه ای در سال گذشته


دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی از برنامه ریزی برای افزایش چهار هزار و ۵۰۰ هکتاری سطح زیر کشت گلخانه‌ها (از سطح ۱۸ هزار و ۸۰۰ هکتاری کنونی) خبر داد  و پیش بینی کرد امسال سه میلیون تن محصولات گلخانه ای تولید شود. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، [...]
سهم ۲۰  هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی در تولید محصولات گلخانه ای در سال گذشته

دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی از برنامه ریزی برای افزایش چهار هزار و ۵۰۰ هکتاری سطح زیر کشت گلخانه‌ها (از سطح ۱۸ هزار و ۸۰۰ هکتاری کنونی) خبر داد  و پیش بینی کرد امسال سه میلیون تن محصولات گلخانه ای تولید شود.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، درسال ۹۸  تعداد ۲۱۲۰ فقره طرح واجد شرایط  با مساحت ۱۴۴۳ هکتار توسط این بانک مصوب و عقد قرارداد شد . پیش بینی مي شودمیزان اشتغال حاصله ۱۴۴۳۰ نفرباشد.در سال۱۳۹۸ مبلغ ۳۲۹۲۴ میلیارد ریال برای طرح های مصوب و عقد قرارداد شده تامین مالی شد که از این میزان، برای احداث و توسعه ۱۴۰۰ واحد گلخانه با مساحتی بالغ بر ۱۰۰۰ هکتار ،  20174 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد و الباقی نيز در حال پرداخت است.

خبر جدید   جدول زمانبندی پرداخت وجوه سپرده‌گذاران تعاونی ولیعصر رباط کریم

شایان ذکر است با توجه به اهمیت  توسعه گلخانه‏ها و لزوم حمایت از این گونه طرح ها در کشورو با توجه به شرایط اقلیمی و مزایای کشت گلخانه‏ای، حمایت از توسعه  این طرح ها درسال ۱۳۹۸در اولویت برنامه هاي بانک کشاورزی قرارداشت و سهم قابل توجهی از اعتبارات این بانک را نیز به خود اختصاص داد وبه تبع آن،  نقش این بانک را در افزایش تولید محصولات گلخانه ای بسیار مهم و پررنگ كرد.

خبر جدید   حمایت ۱۲۰ هزار میلیارد ریالی دولت ازاشتغال پایدار روستایی وعشایری

خاطر نشان مي شود،اين اولويت به قوت خود باقي است وبانك كشاورزي در برنامه سال۱۳۹۹ خود  وپيرو سياست هاي دولت و وزارت جهاد كشاورزي ،منابع چشمگيري را براي پرداخت تسهيلات به كشت گلخانه اي وحمايت از توسعه چنين طرح هايي اختصاص داده است.

سهم ۲۰ هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی در تولید محصولات گلخانه ای در سال گذشته

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   زائر اربعینم کجاست؟/ ایجاد قابلیت جدید در سامانه اعلام وضعیت زائران اربعین حسینی (ع)

آخرین اخبار

پربازدید