تاریخ خبر: // کد خبر: 31711 // //


روح اله خدارحمی: اعطای تسهیلات احداث گلخانه و مکانیزاسیون از اولویت های مهم بانک کشاورزی است


مدیر عامل بانک کشاورزی که در معیت وزیر جهادکشاورزی به استان گلستان سفر كرده است، شامگاه دوشنبه سوم شهریور ماه با آیت الله نورمفیدی نماينده ولی فقيه در این استان و امام جمعه گرگان ديدار و گفت و گوكرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان گلستان، در این دیدار نماينده ولی [...]
روح اله خدارحمی: اعطای تسهیلات احداث گلخانه و مکانیزاسیون  از اولویت های مهم بانک کشاورزی است

مدیر عامل بانک کشاورزی که در معیت وزیر جهادکشاورزی به استان گلستان سفر كرده است، شامگاه دوشنبه سوم شهریور ماه با آیت الله نورمفیدی نماينده ولی فقيه در این استان و امام جمعه گرگان ديدار و گفت و گوكرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان گلستان، در این دیدار نماينده ولی فقيه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: تكميل زهكشی اراضی ٢٨٠ هزار هكتاری،توسعه طرح های نوين آبياری،ايجاد زير ساخت های لازم٦ هزار هكتاری جديد پرورش ميگو در گميشان،ادامه ساخت پتروشيمی گلستان و توسعه راه آهن بين المللی اينچه برون و اتصال آن به جنوب كشور از مسير مناسب طر ح های است كه زمینه توسعه استان را فراهم می كند.

خبر جدید   تمجید رییس جمهور از بانک کشاورزی

بر اساس این گزارش دکتر کاظم خاوازی وزير جهادكشاورزی نیز در این دیدار با بیان اینکه توليدات بخش كشاورزی كشور تا پايان سال به ١٣٠ميليون تن می رسد گفت: در كنار توليد بيشتر به دنبال افزايش بهره وری توليد با توسعه صنایع  فرآوری در اين بخش هستيم. ‏

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در تشریح و تبیین عملکرد این بانک به پرداخت بهای گندم و کلزا در کوتاهترین زمان ممکن اشاره کرد و افزود: پرداخت تسهیلات برای احداث گلخانه و توسعه مکانیزاسیون کشاورزی همچنان از اولویت های بانک کشاورزی است.

خبر جدید   پرداخت۸۰۲۲میلیاردریال تسهیلات ارزان قیمت اشتغال پایدارروستایی

 

روح اله خدارحمی: اعطای تسهیلات احداث گلخانه و مکانیزاسیون از اولویت های مهم بانک کشاورزی است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.