تاریخ خبر: // کد خبر: 32077 // //


رشد۲۸درصدی تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در سال جاری


مدیرعامل بانک کشاورزی گفت:خوشبختانه بخش کشاورزی به شهادت آمار سال گذشته ۸٫۸درصد رشد داشته و اوضاع نسبتا خوبی دارد و ما هم حداکثر تلاش خود را به کار خواهیم بست تا از همه ظرفیت‌ها برای کمک به تحقق شعار جهش تولید در بخش کشاورزی استفاده کنیم. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین [...]
رشد۲۸درصدی تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در سال جاری

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت:خوشبختانه بخش کشاورزی به شهادت آمار سال گذشته ۸٫۸درصد رشد داشته و اوضاع نسبتا خوبی دارد و ما هم حداکثر تلاش خود را به کار خواهیم بست تا از همه ظرفیت‌ها برای کمک به تحقق شعار جهش تولید در بخش کشاورزی استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،روح اله خدارحمی افزود:خوشبختانه مایحتاج مردم جامعه توسط بخش کشاورزی و تلاش کشاورزان تامین شده و کمبودی وجود ندارد. این اتفاق نشان از عملکرد خوب بخش کشاورزی دارد گرچه مسایل اقتصادی بر قیمت های بازار اثر گذاشته و کالا به دست مصرف‌کننده با قیمت بالاتری می رسد اما در عرصه تولید نقصانی به وجود نیامده است.

خبر جدید   پرداخت 105 هزار میلیارد ریال وجوه خرید تضمینی گندم با عاملیت بانک کشاورزی

وی گفت: با همه سختی هایی که دشمن بد کار برای ما به وجود آورده است جریان تولید در بخش کشاورزی ادامه دارد و ما نیز در بانک کشاورزی برای پشتیبانی از تلاش کشاورزان و تامین و حمایت مالی از فعالیت آنان تلاش می‌کنیم.

خدارحمی گفت: خوشبختانه رشد پرداختی‌های بانک کشاورزی درپایان شهریور امسال نسبت به سال گذشته نزدیک به ۲۸ درصد بود و در یکی دو سال اخیر طرح هایی در بخش کشاورزی اجرا کردیم که در نوع خود بهترین یا برترین است.

خبر جدید   تشکیل ستاد مقابله با ویروس کرونا در بانک کشاورزی

وی افزود: با مشارکت بانک کشاورزی در سال جاری بزرگ ترین گلخانه هیدروپونیک و پیشرفته درحضور رئیس جمهور به مساحت ۸۸  هکتار در منطقه آزاد ارس اجرا شد و در حوزه زنجیره مرغ تخمگذار نیز برای اولین بار بزرگ ترین مجتمع مرغ تخم‌گذار کشور به ظرفیت ۳ میلیون قطعه در استان گلستان مرحله به مرحله افتتاح می‌شود و به زودی تکمیل خواهد شد.

 مدیرعامل بانک کشاورزی خاطر نشان کرد:در زمینه پرورش ماهی در دریا یک طرح بزرگ با ظرفیت تولید سالانه ۴ هزارتن ماهی با کیفیت عالی در خلیج فارس به بهره‌برداری رسید و طرح انتقال آب خلیج فارس به مناطق کویر مرکزی در حال اجراست و  در زمینه طرح ماهیان خاویاری نیز طرح‌هایی اجرا شده و در حال بهره‌برداری است.

خبر جدید   اولویت‌های بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات

 وی اضافه کرد: با تلاش کشاورزان اقدامات و حرکت‌های خوبی در بخش کشاورزی کشور در حال انجام است و ما هم این افتخار را داریم که پشتیبان تلاش ها آنان هستیم.

رشد۲۸درصدی تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در سال جاری

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید