تاریخ خبر: // کد خبر: 31139 // //


راه اندازی باجه ویژه بازنشستگان در شعبه مرکزی بانک کشاورزی


با هدف تکریم بازنشستگان  بانک کشاورزی و سهولت دسترسی آنان به خدمات بانکی حضوری،باجه ویژه بازنشستگان در شعبه مرکزی این بانک راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی وهمکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در آیین بهره برداری از این باجه که صبح روز دوشنبه دوم تیر ماه با حضور روح اله خدارحمی مدیرعامل [...]
راه اندازی باجه ویژه بازنشستگان در شعبه مرکزی بانک کشاورزی

با هدف تکریم بازنشستگان  بانک کشاورزی و سهولت دسترسی آنان به خدمات بانکی حضوری،باجه ویژه بازنشستگان در شعبه مرکزی این بانک راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی وهمکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در آیین بهره برداری از این باجه که صبح روز دوشنبه دوم تیر ماه با حضور روح اله خدارحمی مدیرعامل همچنین جمعی از مدیران و بازنشستگان این بانک برگزار شد، خدارحمی تکریم بازنشستگان و پیشکسوتان و احترام به آنان را ضروری دانست و  بر رعایت جایگاه و احترام به بازنشستگان تأکید کرد.

خبر جدید   صدای مشتریان، پاسخ مدیران / رویکرد جدید بانک ملی ایران در بخش ارتباط مردمی

بر اساس این گزارش،با راه اندازی باجه ویژه بازنشستگان،خدماتی از قبیل ارایه فیش حقوقی،خدمات درمانی،خدمات رفاهی،خدمات بانکداری الکترونیک،پرداخت حقوق ،مشاوره و راهنمایی همچنین انجام امور بانکی به صورت تلفنی در شرایط ویژه(شیوع ویروس کرونا) به کارکنان بازنشسته ارائه خواهد شد.

راه اندازی باجه ویژه بازنشستگان در شعبه مرکزی بانک کشاورزی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   بانک کشاورزی جهت پرداخت وجوه سپرده‌گذاران ولی‍عصر جمعه باز است

آخرین اخبار

پربازدید