تاریخ خبر: // کد خبر: 31193 // //


دیدار مدیر عامل بانک کشاورزی با خانواده شهید اکبری


مدیرعامل بانک کشاورزی،شهدا را ذخيره انقلاب اسلامي وشهيد حسین اکبری مدیرعامل فقید این بانک را مايه فخر وسربلندي نظام بانكي وشايسته تكريم وقدرداني دانست. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی مقارن با سالروز شهادت شهید حسین اکبری ، با فرزندان این شهید بزرگوار دیدار کرد. [...]
دیدار مدیر عامل بانک کشاورزی با خانواده شهید اکبری

مدیرعامل بانک کشاورزی،شهدا را ذخيره انقلاب اسلامي وشهيد حسین اکبری مدیرعامل فقید این بانک را مايه فخر وسربلندي نظام بانكي وشايسته تكريم وقدرداني دانست.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی مقارن با سالروز شهادت شهید حسین اکبری ، با فرزندان این شهید بزرگوار دیدار کرد. در این دیدار که روز یکشنبه هشتم تیرماه  سال جاری در ساختمان مرکزی بانک کشاورزی انجام شد، خدارحمی ضمن بيان مطالب فوق،خدمت به خانواده شهدا را افتخاري بزرگ دانست واز شهيد اكبري به عنوان تنها مديرعامل شهيد در سيستم بانكي كشور به نيكي و باافتخار ياد كرد.

خبر جدید   سهم پنج هزار میلیارد ریالی بنگاه های اقتصادی از تسهیلات بانک ملی ایران

بر اساس این گزارش، شهید حسین اکبری در سال ۱۳۶۰ مدیرعامل بانک کشاورزی بود و در هفتم تیرماه همان سال، در اقدام تروریستی منافقین در واقعه بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

دیدار مدیر عامل بانک کشاورزی با خانواده شهید اکبری

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   وزیر اقتصاد در نشست هم اندیشی با اساتید و صاحب نظران دانشگاههای شیراز اظهار داشت

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.