تاریخ خبر: // کد خبر: 32273 // //


حوزه مقاومت بسیج بانک کشاورزی،حوزه برتر بسیج وزارتخانه ها و ادارات شد


حوزه مقاومت بسیج بانک کشاورزی از طرف فرماندهی سپاه محمد رسول الله(ص)،به عنوان حوزه برتر در میان حوزه های مقاومت کل بسیج وزارتخانه ها و ادارات انتخاب و معرفی شد. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،علیرضا زمانی فرمانده مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی با ارسال نامه [...]
حوزه مقاومت بسیج بانک کشاورزی،حوزه برتر بسیج وزارتخانه ها و ادارات شد

حوزه مقاومت بسیج بانک کشاورزی از طرف فرماندهی سپاه محمد رسول الله(ص)،به عنوان حوزه برتر در میان حوزه های مقاومت کل بسیج وزارتخانه ها و ادارات انتخاب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،علیرضا زمانی فرمانده مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی با ارسال نامه ای به روح اله خدارحمی مدیرعامل این بانک،ضمن قدردانی از حمایت های صورت گرفته از مأموریت های محوله در بسیج بانک کشاورزی،ابراز امیدواری کرد در رسیدن به منویات مقام معظم رهبری گام های بلندتری  برداشته شود.

خبر جدید   بر اساس گزارش Doing business 2020 بانک جهانی، جمهوری اسلامی ایران با کسب امتیاز ٥٨.٥، با یک رتبه صعود به رتبه ۱۲۷ دست یافته است

بر اساس این گزارش،حوزه مقاومت بسیج بانک کشاورزی در میان۳۲۰۰ حوزه و پایگاه وزارتخانه ها و ادارات به لحاظ عملکرد و اقدامات انجام شده موفق به کسب رتبه برتر شد.

حوزه مقاومت بسیج بانک کشاورزی،حوزه برتر بسیج وزارتخانه ها و ادارات شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.