تاریخ خبر: // کد خبر: 32756 // //


حمایت تخصصی ۴۵۴ هزار میلیاردی بانک کشاورزی از بخش کشاورزی تا ابتدای دی ماه سال ۹۹


بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۹ تا ابتدای دی ماه ۴۵۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات معادل ۸۸٫۵ درصد از کل تسهیلات پرداختی خود را به صورت تخصصی به فعالان  بخش کشاورزی پرداخت کرده است. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، شعب این بانک در سراسر کشور از ابتدای سال [...]
حمایت تخصصی ۴۵۴ هزار میلیاردی بانک کشاورزی از بخش کشاورزی تا ابتدای دی ماه سال ۹۹

بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۹ تا ابتدای دی ماه ۴۵۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات معادل ۸۸٫۵ درصد از کل تسهیلات پرداختی خود را به صورت تخصصی به فعالان  بخش کشاورزی پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، شعب این بانک در سراسر کشور از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا دهم دی ماه جمعا بالغ بر ۵۱۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده اند که از این میزان، ۸۸٫۵ درصد به مبلغ ۴۵۴ هزار میلیارد ریال به صورت تخصصی در زیر بخش های کشاورزی از جمله زراعت، باغبانی، دام و طیور، شیلات و آبزیان، گلخانه ها، مکانیزاسیون ، آبیاری تحت فشار، صنایع تبدیلی و … سرمایه گذاری شده است.

خبر جدید   توسط مقام معظم رهبری تدوین شد: زیربخش های کشاورزی که باید در موضوع جهش تولید، مورد اهتمام ویژه بانک کشاورزی قرار گیرند

شایان ذکر است نسبت تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی به بخش کشاورزی در سال جاری نسبت به مقطع مشابه در سال گذشته حدود یک درصد رشد داشته است.

این گزارش می افزاید: بانک کشاورزی با هدف تقویت زیرساخت های تولیدی بخش کشاورزی و صنایع وابسته،  همچنان پرداخت تسهیلات سرمایه ای را در اولویت اعتباری خود دارد و تا دهم دی ماه سال جاری ۵۱ درصد تسهیلات پرداختی این بانک به صورت سرمایه ای و الباقی در قالب سرمایه درگردش بوده است.

خبر جدید   شاپرک گزارش اقتصادی اسفندماه ۹۶ را منتشر کرد

حمایت تخصصی ۴۵۴ هزار میلیاردی بانک کشاورزی از بخش کشاورزی تا ابتدای دی ماه سال ۹۹

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید