تاریخ خبر: // کد خبر: 31484 // //


حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران عامل بانک‌های دولتی


روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی  روز سه شنبه ۱۴ مرداد در  نشست کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران عامل بانک‌های دولتی که به منظور بررسی مشکلات نظام بانکی کشور برگزار شد، شرکت کرد.   به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی به نقل از ایسنا، در این جلسه مدیران عامل بانک‌های دولتی، خصوصی و نیمه [...]
حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران عامل بانک‌های دولتی

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی  روز سه شنبه ۱۴ مرداد در  نشست کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران عامل بانک‌های دولتی که به منظور بررسی مشکلات نظام بانکی کشور برگزار شد، شرکت کرد.  

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی به نقل از ایسنا، در این جلسه مدیران عامل بانک‌های دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی مشکلات نظام بانکی در فضای اقتصادی کشور همچون بالا بودن هزینه تسهیلات و بالا بودن هزینه تمام شده تراکنش‌ها در نظام بانکی را مطرح کردند و تاکید داشتند این مشکلات در مجموع هزینه بالایی به نظام بانکی وارد می‌کنند.

بر اساس این گزارش،  مدیران عامل بانک‌ها برای تامین سرمایه در گردش صنایع و توسعه اقتصادی کشور در سال جهش تولید اعلام آمادگی کردند، نمایندگان هم بر مشکلاتی چون تعامل میان فعالان حوزه‌های مختلف صنعتی و بانک‌ها تاکید داشتند.   

خبر جدید   توسط مقام معظم رهبری تدوین شد: زیربخش های کشاورزی که باید در موضوع جهش تولید، مورد اهتمام ویژه بانک کشاورزی قرار گیرند

این گزارش می افزاید: در این جلسه معمارنژاد معاون وزیر اقتصاد نیز گزارشی درباره وضعیت نظام بانکی، نقش فعلی بانک‌ها در تامین مالی کشور، مانده تسهیلات و مانده سپرده‌ها ارائه کرد.

 

حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران عامل بانک‌های دولتی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   مشارکت کارکنان بانک کشاورزی استان هرمزگان در طرح مواسات و همدلی

آخرین اخبار

پربازدید