تاریخ خبر: // کد خبر: 32714 // //


حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در شعبه مرکزی بوکان


مدیرعامل بانک کشاورزی در جریان سفر به آذربایجان غربی از شعبه مرکزی بوکان بازدید و با همکاران گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان آذربایجان غربی، روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی ظهر دوشنبه پانزدهم دی ماه  در ادامه سفر به استان آذربایجان غربی  ضمن بازدید از [...]
حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در شعبه مرکزی بوکان

مدیرعامل بانک کشاورزی در جریان سفر به آذربایجان غربی از شعبه مرکزی بوکان بازدید و با همکاران گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان آذربایجان غربی، روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی ظهر دوشنبه پانزدهم دی ماه  در ادامه سفر به استان آذربایجان غربی  ضمن بازدید از شعبه مرکزی بوکان با همکاران بانک در این شعبه  دیدار و از همت ، کار و تلاش آنان در خدمت به مردم قدردانی کرد.

خبر جدید   ساخت مجموعه ورزشی چند منظوره در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب استان کرمانشاه توسط بانک کشاورزی

شایان ذکر است خدارحمی بامداد  دوشنبه ۱۵ دی ماه  درمعیت  وزیر جهاد کشاورزی وارد آذربایجان غربی شد و به محض ورود به استان برای بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی و دیدار با صاحبان طرح ها به شهرستان بوکان سفر کرد. 

بر اساس این گزارش، آغاز بهره برداری همزمان از ۱۳۱ پروژه بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۴۴۵ میلیارد ریال در سراسر استان به  صورت ویدئو کنفرانس و رونمایی از ۱۸ رقم دستاورد تحقیقاتی بخش کشاورزی ، از برنامه های وزیر ، هیات همراه و مدیرعامل بانک کشاورزی در این سفر دو روزه به آذربایجان غربی است.

خبر جدید   سککوک، سامانه ای برای کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات

حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در شعبه مرکزی بوکان

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید