تاریخ خبر: // کد خبر: 32946 // //


حضور فعال و موثر بانک پارسیان در سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی


سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی با عنوان " بانکداری اسلامی با نگاهی به بیانیه گام دوم انقلاب "9 و10 " شهریورماه با حضور وزیراموراقتصادی و دارایی و رییس کل بانک مرکزی و مدیران ارشد نظام بانکی و صاحب نظران اقتصادی و و اندیشمندان حوزه و دانشگاه برگزار و به صورت برخط در فضای مجازی [...]
حضور فعال و موثر بانک پارسیان در سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی
در این همایش آخرین دستاوردهای مطالعات و پژوهش ها در حوزه علوم بانکداری و مالی اسلامی در قالب سخنرانی، ارائه مقاله و میزگرد تخصصی ارائه شد.
«اصلاح قوانین بانکی؛ زمینه ها و ضرورت ها»، «حکمرانی بانکی؛ نقد و ارزیابی»، «مدل کسب وکار بانکی؛ ارزیابی و آسیب شناسی» و مانع‌زدائی و پشتیبانی ازتولید؛ نقش و مسئولیت نظام بانکی» محورهای اصلی این همایش بوده است.
در روز اول این همایش دکتر پرویزیان، مدیرعامل بانک در میزگرد تخصصی ” اصلاح قوانین بانکی؛ زمینه ها و ضرورت ها” به ایراد سخنرانی پرداخت و نقطه نظرات و دیدگاه های خود را در این خصوص مطرح و در روز دوم نیز دکتر فقیری، رییس مرکز نوآوری و بانکداری اسلامی، در پنل ارایه مقالات، مقاله خود تحت عنوان “لزوم تغییرمدل کسب وکار بانک ها ” را ارایه کرد.
گفتنی است همایش سالیانه بانکداری اسلامی، در هفته بانکداری، مقارن با تصویب قانون عملیات بانکداری بدون ربا، طی سی سال گذشته برگزار شده و این همایش فرصت مناسبی برای بسط دانش بانکداری، تضارب افکار بین صاحب نظران و هم افزایی میان آنان است. مخاطبان اصلی این همایش، مدیران، کارشناسان ارشد نظام مالی و بانکی کشور و اندیشمندان حوزه و دانشگاه هستند.

حضور فعال و موثر بانک پارسیان در سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   تقدیر از روسای موفق شعب بانک پارسیان

آخرین اخبار

پربازدید