تاریخ خبر: // کد خبر: 31583 // //


حضور عضو هیات مدیره و معاون اعتبارات بانک کشاورزی در جلسه هم اندیشی اعضای شورای عالی استان ها


  عضو هیات مدیره و معاون اعتبارات بانک کشاورزی در جلسه هم اندیشی اعضای شورای عالی استان ها به سوالات و دغدغه های اعضای این شورا پاسخ گفتند. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، بعد از ظهر چهارشنبه ۲۲ مرداد نشست هم اندیشی اعضای [...]
حضور عضو هیات مدیره و معاون اعتبارات بانک کشاورزی در جلسه هم اندیشی اعضای شورای عالی استان ها

 

عضو هیات مدیره و معاون اعتبارات بانک کشاورزی در جلسه هم اندیشی اعضای شورای عالی استان ها به سوالات و دغدغه های اعضای این شورا پاسخ گفتند.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، بعد از ظهر چهارشنبه ۲۲ مرداد نشست هم اندیشی اعضای شورای عالی استان ها با حضور فرهاد فنودی عضو هیات مدیره و مسعود جلالیان معاون اعتبارات بانک کشاورزی و همچنین کاظمیان مدیر کل دفتر طرح ریزی شهری و طرح های توسعه عمران در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

خبر جدید   عضو هیات مدیره بانک کشاورزی: بانک کشاورزی تکیه‌گاه امن تولیدکنندگان محصولات کشاورزی است

در ابتدای این جلسه اعضای شورای عالی استان ها پیرامون مشکلات کشاورزان سخن گفتند. چگونگی ارتقای سطح زندگی روستائیان و عشایر، امنیت غذایی کشور، ضرورت ایجاد نقدینگی در بانک کشاورزی، مشکلات کشاورزان و دامداران برای دریافت تسهیلات وضرورت ایجاد مشوق های لازم برای کشاورزان برای عبور از مرحله سنتی به مدرنیته از مهمترین موضوعاتی بود که اعضای شورای عالی استان ها به آن اشاره کردند.

خبر جدید   پرداخت حدود ۵ هزار میلیارد ریال برای توسعه کشت های گلخانه ای

همچنین درادامه این جلسه فنودی عضو هیات مدیره و جلالیان معاون اعتبارات بانک کشاورزی به  پرسش های اعضای شورای عالی استان ها پاسخ گفتند و برنامه های آتی بانک کشاورزی برای کشاورزان را تشریح کردند.

حضور عضو هیات مدیره و معاون اعتبارات بانک کشاورزی در جلسه هم اندیشی اعضای شورای عالی استان ها

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   احداث گلخانه 35 هزار مترمربعی با حمایت بانک کشاورزی در کرمان

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.