تاریخ خبر: // کد خبر: 32728 // //


تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تعهدی تجهیزمنابع بانک کشاورزی


برنامه تعهدی تجهیزمنابع بانک کشاورزی در فاصله سه ماه تا پایان سال جاری ،۱۰۰ درصد محقق شده همچنان افزایش سهم منابع ارزان قیمت در دستورکار این بانک قرار دارد. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، این بانک در پایان آذرماه به ۱۰۰ درصد تعهدات  برنامه سال ۱۳۹۹ خود [...]
تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تعهدی تجهیزمنابع بانک کشاورزی

برنامه تعهدی تجهیزمنابع بانک کشاورزی در فاصله سه ماه تا پایان سال جاری ،۱۰۰ درصد محقق شده همچنان افزایش سهم منابع ارزان قیمت در دستورکار این بانک قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، این بانک در پایان آذرماه به ۱۰۰ درصد تعهدات  برنامه سال ۱۳۹۹ خود در بخش تجهیزمنابع دست یافته و این رکورد، هم زمان با بهبود پرتفوی سپرده ها و افزایش سهم منابع ارزان قیمت صورت گرفته است.
بر اساس این گزارش، برنامه تعهدی تجهیزمنابع بانک کشاورزی در زیربخش حساب جاری ۱۰۴ درصد، قرض الحسنه پس انداز ۱۱۳٫۵ درصد ، سپرده کوتاه مدت ۱۱۱ درصد و سپرده بلندمدت ۸۵ درصد تا پایان آذرماه تحقق یافته است.
این گزارش می افزاید: موفقیت بانک کشاورزی در عمل به تعهدات برنامه تجهیزمنابع ، بیانگر اعتماد مردم و رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده توسط این بانک و عاملی مهم در ادامه و بهبود ارائه تسهیلات و حمایت از تولید در بخش کشاورزی و امنیت غذایی کشور است.

خبر جدید   دیدار مدیر عامل بانک کشاورزی با خانواده شهید اکبری

تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تعهدی تجهیزمنابع بانک کشاورزی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید