تاریخ خبر: // کد خبر: 29242 // //


به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی بانک‌پاسارگاد ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های کشور اهداء کرد


بانک‌پاسارگاد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، 3 هزار جلد کتاب به 14کتابخانه و 3 مدرسه در استان‌های مختلف کشور اهداء کرد [...]
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی  بانک‌پاسارگاد ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های کشور اهداء کرد

به گزارش روابطعمومی بانکپاسارگاد، این بانک در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی خود و به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی، تعداد ۳ هزار جلد کتاب با موضوعات علمی، فرهنگی، تاریخی، مذهبی و به ۱۴ کتابخانه و ۳ مدرسه در استانهای اردبیل، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، آذربایجانشرقی، البرز، خراسانرضوی و سیستان و بلوچستان اهداء کرد.

خبر جدید   تعطیلی شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در استان‌های تهران و کرمان در روزهای 16 و 17 دی 1398

بر اساس این خبر، بانکپاسارگاد پیش از این و در جهت انجام رسالتهای اجتماعی خود، برای کمک به ارتقای سطح دانش و توسعهی زیرساختهای رشد و پیشرفت کشور، اقدام به ساخت این ۱۴کتابخانهدر مناطق کمتر توسعه یافتهی کشور کردهاست. همچنین این بانک بهمنظور برخورداری اقشار مختلف کشور از امکانات تحصیلی و علمی آموزشی، تاکنون ۶ مدرسه در نقاط محروم و آسیبدیدهی کشور ساختهو در حال ساخت ۲۰ مدرسه، در مناطق سیلزده در استانهای لرستان، خوزستان و گلستان است.

خبر جدید   انجمن مدیریت ایران، به‌عنوان انجمن علمی برتر معرفی شد

بانک پاسارگاد، این اقدامات مسئولانه را با هدف مشارکت در ایجاد زیرساختهای مناسب برای آگاهیبخشی و توانمندسازی فرزندان مستعد ایراناسلامی به انجام میرساند و توسعهی علم و فرهنگ را، پشتیبان رشد و پیشرفت همهجانبه و توسعهی پایدار کشور میداند.

خبر جدید   ارسال مرحله اول کمک‌های بانک‌پاسارگاد به مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی بانک‌پاسارگاد ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های کشور اهداء کرد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید