تاریخ خبر: // کد خبر: 32005 // //


برگزاری مراسم اختتامیه سومین رویداد استارت آپی بانک کشاورزی به صورت غیر حضوری


مراسم پایانی سومین رویداد استارت آپی بانک کشاورزی با عنوان «فین تک فارم» روز هشتم مهرماه ساعت ۹ الی ۱۳ به صورت غیرحضوری برگزار و روند داوری نهایی به صورت زنده پخش می شود. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، مراسم پایانی سومین رویداد استارت آپی و دومین جشنواره [...]
برگزاری مراسم اختتامیه سومین رویداد استارت آپی بانک کشاورزی به صورت غیر حضوری

مراسم پایانی سومین رویداد استارت آپی بانک کشاورزی با عنوان «فین تک فارم» روز هشتم مهرماه ساعت ۹ الی ۱۳ به صورت غیرحضوری برگزار و روند داوری نهایی به صورت زنده پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، مراسم پایانی سومین رویداد استارت آپی و دومین جشنواره FintechFarm بانک کشاورزی با محوریت نوآوری در فناوری‌های مالی و بانکی (فین‌تک) با رویکرد ارائه راه کارهای خلق ارزش در اقتصاد کشاورزی  که به دلیل شیوع بیماری کرونا و برای حفظ پروتکل های بهداشتی در اسفندماه سال گذشته برگزار نشد، روز هشتم مهرماه سال جاری ساعت ۹ الی ۱۳ به صورت ویدئو کنفرانس و غیرحضوری برگزار می شود.

خبر جدید   سهم تسهیلات سرمایه ای در پرداخت های بانک کشاورزی به 74 درصد رسید

بر اساس این گزارش، از مجموع  150 کسب و کار نوآور که در این رویداد ثبت نام کرده اند، ۱۵ تیم نهایی پس از چهار مرحله داوری انتخاب شده اند که در مراسم اختتامیه معرفی و روند داوری نهایی به صورت زنده بر روی وب سایت بانک کشاورزی، وب سایت رویداد و شبکه های اجتماعی پخش خواهد شد.

خبر جدید   رشد پایدار منابع بانک کشاورزی، نمایانگر اعتماد و اطمینان مردم است

این گزارش می افزاید: این رویداد با حضور جمعی از فعالان حوزه فین‌تک و اکوسیستم کارآفرینی کشور، استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوآور و با هدف حمایت از محصولات و ایده‌های نوآورانه در راستای تجاری‌سازی و تولید محصول متناسب با شرایط روز کشور برگزار می‌شود تا علاوه بر تلاش برای ایجاد اشتغال، رونق تولید و به کارگیری و فعال‏سازی ظرفیت‏ های نهفته در کشور، زمینه ساز تقویت و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد ملی شود.

شایان ذکر است این رویداد با اولویت خلق ارزش در بخش کشاورزی، در محورهای پرداخت  Paytech، قرض دهی  lendtech ، تامین مالی جمعی  crowdfunding ، مدیریت سرمایه wealthtech ، رمز ارزها cryptocurrency  و بلاک چین blockchain برگزار شده است و طرح‌های برتر از جوایز نقدی و مزایای ویژه برای تعامل با بانک کشاورزی و اکوسیستم کارآفرینی کشور بهره‌مند خواهند شد.

خبر جدید   جایگاه برتر بانک کشاورزی در شبکه پرداخت

برای مشاهده پخش زنده مراسم اختتامیه جشنواره به نشانی اینترنتی زیر مراجعه فرمایید:

https://bit.ly/3anmiVQ

 

برگزاری مراسم اختتامیه سومین رویداد استارت آپی بانک کشاورزی به صورت غیر حضوری

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید