تاریخ خبر: // کد خبر: 31105 // //


بررسی صورت های مالی حسابرسی نشده سال ۹۸؛ افزایش ۳۰ درصدی سود خالص وپاسار


نبض بورس: بانک پاسارگاد صورت های مالی حسابرسی نشده برای سال مالی منتهی به 1398/12/29 را منتشر کرد. [...]
بررسی صورت های مالی حسابرسی نشده سال ۹۸؛ افزایش ۳۰ درصدی سود خالص وپاسار

به گزارش نبض بورس، سود هر سهم (EPS) بانک با افزایش ۳۰ درصدی مواجه و از ۳۸۰ ریال در دوره مشابه قبلی به ۴۹۱ ریال رسیده و بیشتر در حوزه درآمدهای عملیاتی محقق شده است.

همچنین بر اساس ترازنامه منتشر شده مجموع دارایی های تلفیقی «وپاسار» با رشد۳۴ درصدی۱۶۶هزار و ۲۶ میلیارد تومان گزارش شده که حاکی از تلاش مداوم بانک و شرکتهای گروه در جهت ارتقا ارزش افزوده دارایی های در دسترس خود است.

افزایش ۳۰ درصدی سود خالص بانک پاسارگاد به میزان ۵۵۵ میلیارد تومان در شرایطی که اکثر کسب و کارها بدلیل شیوع ویروس کرونا تحت تاثیر قرار گرفته اند، نقطه عطفی در صنعت بانکداری است.

خبر جدید   افزودن امکانات جدید در سامانه بانکداری مجازی بانک پاسارگاد

هزینه مطالبات مشکوک الوصول بانک با کاهش چشمگیر ۴۳ درصدی مواجه شده و ۱۰۷۲٫۶ میلیارد تومان گزارش شده که نشان از استحکام تسهیلات اعطا شده در بخش های مختلف دارد، این رقم در دوره مشابه قبلی رقم ۱۸۷۸ میلیارد تومان بوده است.

سود حاصل از سرمایه گذاری های بانک به مبلغ ۶۳۲ میلیارد تومان افزایش داشته که بیانگر اقدامات بانک در راستای کسب بازدهی مناسب از سرمایه گذاریها است.

درآمد کارمزدی بانک با افزایش ۳۶درصدی ۹۸۳٫۵ میلیارد تومان گزارش شده که نشان می دهد بانک در حوزه فعالیت غیر مشاع علی الخصوص کارمزهای دریافتی ضمانتنامه به نحو مطلوب عمل کرده است.

خبر جدید   مرورگر شما قدیمی میباشد!

افزایش ۲۹۳ هزار میلیاردی در حقوق صاحبان سپرده های سرمایه گذاری نسبت به سال قبل که علی رغم وجود جذابیت در سایر بازارهای موازی ، کماکان قریب به اتفاق سپرده گذاران، سپرده گذاری در بانک را ترجیح داده اند.

افزایش ۴۰ درصدی مانده سرفصل سپرده قانونی بانک به میزان ۳۴٫۰۰۰ میلیارد ریال که باعث اطمینان خاطر کلیه سپرده گذاران در بانک پاسارگاد خواهد شد.

افزایش ۳۳ درصدی در بخش سپرده های مشتریان (غیر هزینه زا) که باعث کاهش بهای تمام شده بانک و به تبع آن سودآوری بانک خواهد شد.

خبر جدید   پاسارگاد / تبریک بانک‌پاسارگاد به‌مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا

افزایش قابل توجه قیمت سهام بانک پاسارگاد در بازار بورس اوراق بهادار نسبت به سال قبل و نیز استقبال سهامداران به سرمایه گذاری در سهام بانک پاسارگاد، همواره برند بانک پاسارگاد را بیش از پیش در بازار های داخلی و بین المللی در سطح مطلوبی نمایان می کند.


لینک خبر در سایت نبض بورس

بررسی صورت های مالی حسابرسی نشده سال ۹۸؛ افزایش ۳۰ درصدی سود خالص وپاسار

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.