تاریخ خبر: // کد خبر: 31891 // //


بررسی امکان مشارکت در اجرای طرح‌های اقتصادی لرستان توسط بانک‌پاسارگاد


نشست بررسی و معرفی طرح‌های اقتصادی در لرستان، با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان بانک‌پاسارگاد و برخی از مدیران این استان برگزار شد. [...]
بررسی امکان مشارکت در اجرای طرح‌های اقتصادی لرستان توسط بانک‌پاسارگاد

به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، در پی سفر اخیر مدیرعامل بانک‌پاسارگاد و هیأت‌همراه به لرستان جهت افتتاح چند باب مدرسه و همچنین برگزاری جلسه با مدیران این استان، بلافاصله گروهی متشکل از مدیران و کارشناسان این بانک در این استان حاضر شدند و در نشست‌هایی تخصصی به بررسی‌، تبیین و تعیین نحوه‌ی مشارکت و حمایت این بانک از پروژه‌ها و طرح‌های تولیدی، صنعتی و اقتصادی مختلف استان پرداختند.

خبر جدید   بانک‌پاسارگاد از کشتی‌گیران مدال‌آور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ تقدیر کرد

در این جلسات، طرح‌های زودبازده و ظرفیت‌های راکد دارای توجیه اقتصادی که پس از بازگشت به چرخه‌ی اقتصاد می‌توانند باعث ایجاد رونق و افزایش تولید، بهره‌وری و اشتغالزایی در استان شوند بررسی شدند. همچنین طرح‌های اقتصادی و پروژه‌های متعددی در بخش‌های مختلف اعم از صنایع معدنی، سیمان، پتروشیمی، سنگ زینتی و گچ صنعتی، پرورش ماهیان سردابی، بسته‌بندی و برندسازی محصولات تولیدی، حمایت از واحدهای اقتصادی کوچک مانند کسب و کارهای خانگی و … مورد ارزیابی و سنجش قرار گرفتند. بانک‌پاسارگاد در این راستا آمادگی خود را جهت ارایه تسهیلات و مشارکت در اجرای برخی از پروژه‌ها، پس از امکان‌سنجی و بررسی دقیق طرح‌ها، اعلام کرده‌است.

خبر جدید   پاسارگاد / تبریک بانک‌پاسارگاد به‌مناسبت قهرمانی تیم های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان ایران در آسیا

گفتنی است این بانک پس از وقوع حادثه‌ی سیل در برخی از استان‌های کشور از جمله لرستان، اقدامات ارزشمندی را در ارایه کمک‌های نقدی و غیرنقدی به هم‌میهنانمان در این مناطق و همچنین ساخت ۱۳ مدرسه در نقاط مختلف آسیب‌دیده‌ی این استان انجام داده‌است.

بررسی امکان مشارکت در اجرای طرح‌های اقتصادی لرستان توسط بانک‌پاسارگاد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   پاسارگاد / مدیرعامل بانک پاسارگاد: سیاست‌های پولی باید منطق داشته باشد و تأثیر در بخش حقیقی اقتصاد را تضمین کند

آخرین اخبار

پربازدید