تاریخ خبر: // کد خبر: 32115 // //


بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از ۴ شعبه استان خراسان جنوبی


روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی که در معیت وزیر جهاد کشاورزی به استان خراسان جنوبی سفر کرده است،روز دوشنبه ۱۴ مهرماه با هدف بررسی شرایط و وضعیت شعب همچنین آگاهی از آخرین عملکرد و برنامه ها، از شعب مود،قهستان،حاجی آباد و خوسف در این استان در بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی و [...]
بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی  از ۴ شعبه استان خراسان جنوبی

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی که در معیت وزیر جهاد کشاورزی به استان خراسان جنوبی سفر کرده است،روز دوشنبه ۱۴ مهرماه با هدف بررسی شرایط و وضعیت شعب همچنین آگاهی از آخرین عملکرد و برنامه ها، از شعب مود،قهستان،حاجی آباد و خوسف در این استان در بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،خدارحمی در این دیدار که فرهاد فنودی عضو هیأت مدیره این بانک نیز حضور داشت،  با کارکنان و مشتریان حاضر در شعبه دیدار و گفت و گو کرد. 
بر اساس این گزارش،خدارحمی در گفت و گو کارکنان این شعب ضمن اشاره به ضرورت رعایت منابع و مصارف،تکریم و افزایش رضایتمندی مشتریان، بر جذب منابع ، سرعت و دقت در انجام امور، پیشبرد برنامه های بانک کشاورزی برای جهش تولید در بخش کشاورزی همچنین رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا تأکید کرد.

خبر جدید   وزارت اقتصاد تلاش می کند بنگاه‌های اقتصادی از نظر تامین مالی دچار مشکل نشوند

 

بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از ۴ شعبه استان خراسان جنوبی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.