تاریخ خبر: // کد خبر: 32682 // //


بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از کشت و صنعت نوآوران پویش سبز شبدیز


روح اله خدا رحمی مدیر عامل بانک کشاورزی در دومین روز از سفر به خراسان شمالی،از مزرعه شرکت کشت و صنعت نوآوران پویش سبز شبدیز در شهرستان شیروان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان شمالی، کشت و صنعت شبدیز در سال ۱۳۷۷ تاسیس و با اشتغالزایی موثر در [...]
بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از کشت و صنعت نوآوران پویش سبز شبدیز

روح اله خدا رحمی مدیر عامل بانک کشاورزی در دومین روز از سفر به خراسان شمالی،از مزرعه شرکت کشت و صنعت نوآوران پویش سبز شبدیز در شهرستان شیروان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان شمالی، کشت و صنعت شبدیز در سال ۱۳۷۷ تاسیس و با اشتغالزایی موثر در زمینه تولید محصولات زراعی مختلف فعالیت دارد.

خبر جدید   روح اله خدارحمی تبیین و تشریح کرد:برنامه راهبردی بانک کشاورزی در سال جهش تولید

بر اساس این گزارش،این شرکت که در حوزه تولید غلات و تولید چغندر قند و … پیشرو است، تاکنون مبلغ ۳ میلیارد و ۵۷ میلیون ریال تسهیلات مکانیزاسیون و ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال سرمایه در گردش کشت گندم از بانک کشاورزی دریافت کرده است.

این گزارش می افزاید ، با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال از محل بند الف تبصره ۱۸، بهره برداری از گلخانه ژئوترمیک تمام مکانیزه تولید نشاء به مساحت ۱۴ هزار ۴۰۰ متر مربع نیز به زودی  آغازخواهد شد.

خبر جدید   « شبکه شرکای تجاری مهر » خدمت جدید باشگاه مشتریان بانک کشاورزی

بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از کشت و صنعت نوآوران پویش سبز شبدیز

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید