تاریخ خبر: // کد خبر: 32672 // //


بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از مجتمع گلخانه ای ۱۱۵ هکتاری امام رضا(ع)، در خراسان شمالی


روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در معیت دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی از مجتمع گلخانه ای ۱۱۵ هکتاری شهرستان مانه و سملقان که با مشارکت و حمایت بانک کشاورزی احداث شده است بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان خراسان شمالی؛ عملیات اجرایی مجتمع گلخانه ای [...]
بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از مجتمع گلخانه ای ۱۱۵ هکتاری امام رضا(ع)،  در خراسان شمالی

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در معیت دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی از مجتمع گلخانه ای ۱۱۵ هکتاری شهرستان مانه و سملقان که با مشارکت و حمایت بانک کشاورزی احداث شده است بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان خراسان شمالی؛ عملیات اجرایی مجتمع گلخانه ای امام رضا (ع) در شهرستان مانه و سملقان از سال ۱۳۹۸ در سه فاز با مساحت ۱۱۵ هکتار و ۶۰  قطعه احداث شده است که از ۴۰ قطعه فاز اول و دوم آن ۳۰ قطعه واگذار شده و زیرساخت های فاز سوم تکمیل و آماده واگذاری است. 
بر اساس این گزارش، تاکنون ۱۰ طرح با سطح ۶٫۴ هکتار برای اخذ تسهیلات به بانک کشاورزی معرفی و ۳ طرح با سطح ۱٫۳ هکتار انعقاد قرارداد شده  و تسهیلاتی بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال پرداخت شده است. 
در این بازدید ، خدارحمی ضمن بررسی شرایط موجود و اطلاع از سطح خدمات ارائه شده به متقاضیان فعالیت در این مجتمع گلخانه ای، درباره راهکارهای رفع موانع موجود سخن گفت و نسبت به تامین اعتبار برای مجتمع گلخانه ای امام رضا (ع) قول مساعد داد.

خبر جدید   پرداخت۱۲هزارمیلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری

بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از مجتمع گلخانه ای ۱۱۵ هکتاری امام رضا(ع)، در خراسان شمالی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید