تاریخ خبر: // کد خبر: 32027 // //


بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی، سامانه عرضه بهینه،استاندارد و مستقیم نهاده های کشاورزی


بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی، سامانه عرضه بهینه، استاندارد و مستقیم نهاده های کشاورزی در محیطی مدیریت شده برای دسترسی آسان خریداران و بهره برداران نهایی به محصولات کشاورزی با قیمت مصوب و مدیریت شده است. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با وزارت جهاد [...]
بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی، سامانه عرضه بهینه،استاندارد و مستقیم نهاده های کشاورزی

بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی، سامانه عرضه بهینه، استاندارد و مستقیم نهاده های کشاورزی در محیطی مدیریت شده برای دسترسی آسان خریداران و بهره برداران نهایی به محصولات کشاورزی با قیمت مصوب و مدیریت شده است.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با وزارت جهاد کشاورزی، در قالب این سامانه مبادلات نهاده های کشاورزی(ذرت،جو،کنجاله) بین وارد کنندگان با خریداران و بهره برداران نهایی، با سهولت بیشتری امکانپذیر است.
بر اساس این گزارش در جلسه ای که روز شنبه ۵ مهرماه سال جاری با حضور روح اله خدارحمی مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و مدیران و کارشناسان حوزه بانکداری الکترونیک و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی برگزار شد، قابلیت های این سامانه تشریح و بر ارتقا و توسعه آن تاکید شد.
 سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی با دانش،تخصص و تجربه کارکنان بانک کشاورزی طراحی و راه اندازی شده و با توجه به ظرفیت ها و زیر ساخت های بانک کشاورزی در حوزه بانکداری الکترونیک و بین الملل، بازرگانان نهاده های کشاورزی می توانند فعالیت های خود در زمینه خرید و فروش نهاده ها را از طریق این سامانه انجام دهند.
از قابلیت های این سامانه می توان به پایش و نظارت ارز دولتی تخصیص یافته به نهاده های استراتژیک و توزیع هدفمند نهاده ها برای کنترل قیمت فرآورده های گوشتی، فراهم کردن بستر برای ایجاد بازار رقابتی، ایجاد بازاری هدفمند و مطمئن برای عرضه کنندگان، استفاده از حاشیه بازاریابی محصولات به نفع تولید کننده و مصرف کننده با کوتاه شدن زنجیره عرضه و تقاضا، عرضه محصولات استاندارد و شناسنامه دار، شناور شدن قیمت ها بر اساس عرضه و تقاضا و … اشاره کرد.

خبر جدید   روح اله خدارحمی تبیین کرد:جایگاه بانک کشاورزی در تأمین مالی بخش کشاورزی

 

بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی، سامانه عرضه بهینه،استاندارد و مستقیم نهاده های کشاورزی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.