تاریخ خبر: // کد خبر: 29270 // //


امکان شخصی سازی محدودیت های برداشت از کارت های بانک پاسارگاد فراهم است


در سامانه بانکداری مجازی بانک پاسارگاد، مشتریان می توانند با اعمال محدودیت در برداشت از کارت‌های نقدی، ضمن ارتقای سطح امنیت، امکان مدیریت نقدینگی را نیز داشته باشند. [...]
امکان شخصی سازی محدودیت های برداشت از کارت های بانک پاسارگاد فراهم است

به گزارش روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، مشتریان بانک‌ پاسارگاد این امکان را دارند که از طریق منوی کارت (گزینه‌ی خدمات محدودیت‌های کارت)، جهت عملیات انتقال از کارت (از طریق اینترنت بانک و موبایل بانک)، خرید کالا و برداشت از کارت (از طریق دستگاه‌های خودپرداز)، سقف مبلغ مورد نظر را در چارچوب قوانین بانک‌مرکزی، به صورت روزانه و یا ماهانه تعیین و محدود کنند. به این ترتیب علاوه بر افزایش سطح امنیت در صورت مفقودی کارت‌های نقدی، امکان مدیریت و کنترل برداشت‌های صورت گرفته از کارت، توسط فرد فراهم است. مشتریان می‌تواند از طریق گزینه‌ی نمایش محدودیت‌های کارت نیز، نسبت به رؤیت سقف‌های تعیین شده برای هر یک از کارت‌های خود اقدام کنند.

خبر جدید   به‌روز رسانی سامانه‌های خدماتی بانک پاسارگاد

گفتنی است ورود به سامانه بانکداری مجازی بانک‌پاسارگاد از طریق نام کاربری و رمز عبور که قابل دریافت از کلیه شعبه‌های این بانک است، امکان‌پذیر است. لینک ورود به این سامانه نیز در سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی https://www.bpi.ir در دسترس است. مشتریان می‌توانند از سایر خدمات ارایه شده در این سامانه در بخش‌های سپرده، کارت، کارت اعتباری، تسهیلات، چک و خدمات ارزی نیز بهره مند شوند.

خبر جدید   تغییر ساعت کار شعبه‌ قشم بانک پاسارگاد

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ آماده پاسخگویی به سؤالات هم میهنان عزیز است.

امکان شخصی سازی محدودیت های برداشت از کارت های بانک پاسارگاد فراهم است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید